Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is kikészít idegileg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is kikészít idegileg, ha esélye sincs barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Bár én valószínűleg a legrosszabb helyzetben vagyok, mert alacsony vagyok, undorítóan dagadt és rettenetesen ocsmány. Ráadásul ki is csúsztam már az időből. Szóval kizárt, hogy elérjem az élet célját, hogy barátnőt szerezzek. Barátnő nélkül meg az egész élet értelmetlen, hiszen barátnő nélkül semmi boldogság nincs az életben.

2013. máj. 14. 18:25
1 2
 1/14 Buborék Fejü ***** válasza:
Ez hülyeség..
2013. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség, mert tényleg olyan ocsmány vagyok, hogy esélyem sincs barátnőt találni.
2013. máj. 14. 18:28
 3/14 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.

Én nem vagyok alacsony, se kövér mégsem érdekelek senkit... ( 178/64 )

2013. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Szerintem mindig van esélyed barâtnőt talâlni. Az én barátom 20 éves és én vagyok az első barátnője, ő is dagadt volt de a küzdősport sokat segített neki, én vettem el a szüzességét ês kb másfél hónapja vagyunk együtt. Ha meg nem tetszel magadnak tegyél ellene. Én is ocsmânynak és dagadtnak érzem magam és már nem bírtam tovâbb elviselni ezért elkezdtem edzeni, egyre jobban érzem magam és kezd az önbizalmam is helyre jõnni. Jó érzés látni ahogy mindig egy kicsit távolabb kerül a mérleg mutatója a 85től.
2013. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
20 év az semmi. Én 26 vagyok, szóval már nagyon vén.
2013. máj. 14. 19:28
 6/14 anonim válasza:
26 sem olyan esélytelen még szerintem. Nem vagy vén :D
2013. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
26 évesen szüzen már igencsak vénnek számítok. Így már esélyem sincsen barátnőt találni.
2013. máj. 14. 19:49
 8/14 David82 ***** válasza:

Miért, annélkül nem tudsz boldog lenni? Én későn érő típus vagyok, mert 25 éves koromban veszítettem el a szüzességemet.

Azt írtad, hogy undorítóan dagadt, és ocsmány vagy. Vannak lányok, akik szeretik a mackós külsejű férfiakat, tehát az olyanoknak biztosan bejönnél.

Érdemes lenne szórakozóhelyekre járnod, vagy olyan tanfolyamra (lehet ez akár iskola, zenetanulás, nyelvtanulás) ahol tudsz emberekkel és lányokkal ismerkedni.

Tanulj meg gitározni, vagy valamilyen hangszeren játszani, akkor jobban felfigyelnek majd rád.

2013. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én eddig bármennyi lánynál próbálkoztam, mind lerázott. Szóval annyira ocsmány vagyok, hogy ez nem segít. Nyelvtanfolyamra minek iratkoznék be, 3 idegen nyelvet beszélek, ennyi egyelőre bőven elég. Ja és hangszeren is játszom, de ez nem érdekli a lányokat. (nem gitáron, hanem billentyűsön)
2013. máj. 15. 22:00
 10/14 anonim ***** válasza:

Válts étrendet, vagy legalább a folyékony kalóriákat iktasd ki az étrendedből.

Mivel fiú vagy, könnyen ledobhatsz kilókat, mert nem olyanok a zsírszöveteid, mint nekünk, lányoknak.


Ne koplalj, de figyelj oda, hogy mit eszel. Járj el futni, gyúrj.


Ha így sem fogysz, akkor meg irány a doki, mert valószínűleg a pajzsmirigyeddel van a gond.

2013. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!