Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenne ekkora kor különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenne ekkora kor különbséggel?

Figyelt kérdés

Vajon egy szexys 18éves csajjal lenne egy 50es csávó?

Vajon belemenne? És hogy lépjen a csaj,h észrevegye a csávó,h benne lenne egy éjszakába?! :)


18éves lány vagyok :)


2013. máj. 12. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki a csávó, van-e családja, honnan ismered, stb... Kicsit több infót kérdező.
2013. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fiatalos szexis a csávó,viszont van felesége,egy idősebb gyereke,és már elég sokszor megcsalta a feleségét!! Több helyről is visszahallottam.
2013. máj. 12. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, ha egy családos férfi, akkor nem valószínűleg, ha viszont nem, akkor meg pont hogy elég esélyes, szerintem a legtöbb 50-es férfi örülne ha 18 éves csajokat kúrogathatna.
2013. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megcsalta már a feleségét többször is, akkor valószínűleg bele menne, de mégse biztos, hogy kéne vele foglalkozzál, mert a feleségével ez nagy kib*szás.
2013. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy éjszakás kalandoknál nem számít a kor csak a párkapcsolatban számítana ekkora különbség... viszont én mindig azt mondtam,hogy ha magától nem vesz észre,nem akar egy férfi akkor én sem kezdeményezek. Ha nem ő akar engem akkor nem fog annyira törődni velem,mint akarnám,mert nem érdeklem annyira. Szerintem-ez csak az én véleményem- ha ő a tudtodra adja valahogy,hogy kellesz neki akkor menj bele ha akarsz de te ne kezdeményezz!
2013. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elég sokan tudnak róla,valószínüleg a felesége is,hogy csalja de leszrja szerintem ő is félrekúrogat..
2013. máj. 12. 17:28
 7/8 anonim ***** válasza:
És neked milyen kapcsolatod van a férfival? Mármint honnan ismered? Vagy hogy akarsz neki "jelezni"?
2013. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha azt hiszed ez akkora dolgod, csak mondom nem az

amúgy némi tisztelet kijárna, mi az csávó? amúgy otthon mi van, na ahhoz Neked semmi közöd, sőt soha nem is lesz

1-2 dugásra biztosan jó lennél v leszel, de az nem olyan lesz, amit Te elképzeltél,

nem biztos néha egy ilyen férfinek elég a külső, nagyon sokszor más tetszik nekik

ha van némi agyad, akkor keresnél egy fiatal srácot, hidd el jobbak, de te tudod N

2013. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!