Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? "Kuki" máni?

Figyelt kérdés

Két éve élek nemi életet és rájöttem ,hogy "kuki" mániás vagyok. Mármint nem fogdosnám meg akárkinek, hanem amikor párkapcsolatban voltam egyfolytában a párom péniszét fogdosnám. De nem azért mert be vagyok indulva hanem egyszerűen nem tudom megállni ,hogy ne fogjam meg. Akár tvzés közben, vagy ha hosszabb ideig olyan helyen vagyunk ahol nem nyúlhatok hozzá elkezd hiányozni a kezemnek az érintése. Szeretem amikor puha vagy akár ha kemény is. Eddig két férfivel volt párkapcsolatom és éltünk nemi életet is. Ők ezt érdekesnek találták bár furcsának is, de soha nem mondták ,hogy baj lett volna. De igazából nem mindenkinél jön rám csak tényleg párkapcsolatban amikor szeretem az illetőt és amikor sokáig nincs kapcsolatom elkezd hiányozni de nem úgy hogy most akárkiét megfognám. Mondjuk akár játszadozni is képes vagyok vele de nem úgy ,hogy be vagyok indulva csak szimplán. Ismertek ilyen lányt akinek hasonló "mániája" van? Mi a véleményetek?


Köszönöm a válaszokat. Kiemelném ,hogy tényleg ebben függőségben szenvedek és nem kamu kérdésnek szándékozom. Ha kérdésetek van valami, válaszolok.


18/L



2013. máj. 9. 22:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

aha ez volt a trükk ?:D majd talán máskor.


am farok függő vagy de legalább könnyű orvosolni :D

2013. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!