Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves srác vagyok, és lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves srác vagyok, és lenne egy kínos kérdésem. MIt gondoltok erről? Többi lent.

Figyelt kérdés
Valami taA problémám a lenne, hogy ha barátnőmmel együtt vagyok( olyan értelemben, hogy mozi, filmezés, ölelkezés, csók stb) az történik, hogy hát gyakorlatilag "benedvesedek" Furán hangzik..de nem tudom máshoz hasonlítani.Kezdeném azzal hogy ez nem sperma, talán előváladék vagy mi a szösz. A kérdés hogy ez valamilyen szinten normális-e ha olyankor történik, ha vonzódsz valakihez, mert értlemszerűen lány ismerősökkel együtt lógás közben ez nem történik meg. Légyszi normális, vagy legalább együttérző válaszokat írjatok. Köszönöm :)
2013. máj. 4. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális.
2013. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tele a hercsid ,kanos leszel és már az érintéstől is csöpögsz

el múlik ha lesz folyamatos nemi életed

2013. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy normális
2013. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 valaki a tömegből ***** válasza:
szerintem simán normális, mondjuk én még soha nem tapasztaltam, bár rengeteg gyakorlással eltudtam érni hogy úgy menjek el hogy közben nem érek hozzá, de ez mégsem a te eseted.
2013. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Megnyugodtam h nem velem van a baj..:D
2013. máj. 4. 15:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Előváladék. Míg élsz, és felizgulsz lesz. Ezt egy lánynak előjáték közbe látni is ugyanolyan öröm, mintha te látod, hogy a csajod nedvesedik.
2013. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normális, van egy dülmirigy nevű szerv ami kiválaszt egy ilyen anyagot... erősizgalmi állapotban mindig...
2013. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, jólestek a normális válaszok :)
2013. máj. 4. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!