Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyek ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

A baratommal szakitottunk 1 hónapja, mert 1 év és 3 hónap után eszébe jutott, hogy ő még a volt barátnőjét is szereti rajtam kivul . Megalázó ez számomra.... Én képtelen vagyok tovább állni , de látni rajta,hogy még ő is szeret engem ..de nem megy ez nekünk sehogyan sem .. sok volt a vita közöttünk , de mindig kibékültünk , az intimitás helyre hozott mindent....nagyon hiányzik .. ismerkedek .. de senki sem ojan , mint ő .. Mit tegyek, hjogy elfeletsem , mert mindig reményt ad, aztán mintha elveszne a reméány,...játszik az érzéseimmal.. Valaki kérem segitsen, hogy mi a legjobb ebben a szituációban ?

Köszönöm.

L/18


2013. máj. 8. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

ahányszor visszafogadod, annyiszor fog újra és újra eldobni. ez neki jó, mert semmiféle kötelezettséget nem kell vállalnia, így az érzéseiddel sem kell törődnie.

az, hogy senki nem olyan mint ő: erre csak azt tudom írni, hogy ne hasonlítgasd másokat ehhez a .... lelketlen csiki-csuki pernahajderhez.

2013. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"ojan"


18/L? Ezek után elég kicsi ennek a hitelessége.

2013. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért kicsi a hitelessége ?? Vannak rendes lányok is szerintem ezen a világon,akik valójában tudnak szeretni
2013. máj. 9. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az életkorodhoz viszonyított botrányos helyesírásodra célzok. 18 évesen illene legalább az "olyan" szót helyesen leírni.


Amennyiben c betűs állampolgár vagy, elnézésed kérem, ott 18 évesen még bőségesen alsósok a csajok szóval ott elfogadható.

2013. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérlek egészségügyi szakközépiskolába járok , nem vagyok c betűs állampolgár, csak Szlovákiából irok...lehet hogy ezzel van a baj .
2013. máj. 9. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!