Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le a gátlásaima...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a gátlásaimat csajozás terén?

Figyelt kérdés
Mit tevyek hogy ne féljek a visszautasitástól? Vanerre valami megoldás, vagy gyakorlással megoldódik a probléma. Ha sokat próbálkozom jobban fog menni?

2013. máj. 7. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolj rájuk úgy, hogy ők is csak emberek , vérből és húsból vannak. És ők is büdöset sz*rnak.
2013. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, megszokod majd a visszautasításokat. Tapasztalatból írom, engem minden lány csak visszautasít, mert rettentő hájas, alacsony és ocsmány férfi vagyok, szóval a visszautasítás "nem"-je, illetve ennek bővebben kifejtett tartalma a legtöbb, amit valaha is hallhatok egy lánytól.
2013. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igeen.. gyakorlat teszi a mestert! Probálkozz, mást is utasítottak már vissza:)
2013. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy clichenek fog tunni,de sportolj, ez nem csak novelni fogja az onbizalmad, de az onbizalmadnak alapja is lessz. vagy lehet az onsanyargatos utalatba is atmenni mint az elozoelotti kommentelo
2013. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves oroszka. Én csak tényeket írok :P
2013. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már 3 hónapja testépitek. És tényleg növeli az önbizalmat.
2013. máj. 9. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!