Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Válogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Válogatós vagyok? Vagy csak rosszul csajozok?

Figyelt kérdés
15/F Egyszerűen már nem bírom. Annyira várom már, hogy legyen egy barátnőm. Van sok lány akinek tetszem, de ők nem tetszenek nekem. Akik viszont nekem tetszenek azoknak (Szerintem) én nem jövök be. Már nagyon régóta így megy ez. Csak olyannak tetszem aki nekem nem szimpatikus.

2013. máj. 6. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem én vagyok a válogatós!

Egy nő akárhogy is néz ki nem érdekel, nekem szerelem kéne egy kapcsolathoz.......

2013. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy meg akárkinél lehet akárkinek esélye, meg kell próbálni, nem pedig előre kifogásokat találni hogy ezért meg azért nem sikerülne.
2013. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia:)

merre laksz?:D

dobsz egy privit? :)

14/L

2013. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!