Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen merész?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen merész?!

Figyelt kérdés
Sok lány itt kérdezgeti, hogy-hogy írjon rá a kiszemeltre. Csak bennem van annyi merészség, hogy ráírjak úgy egy fiúra, hogy: szívesen megerőszakolnálak, szebb tőled az estém, átjöhetnél egy menetre stb.:D Persze ez így nyersen hangzik. Nem kell ribancozni, szimplán nagyszájú poénkodós lány vagyok, aki nem fél fiúkkal beszélni, kicsit embereljétek már meg magatokat lányok. :DD
2013. máj. 6. 23:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
18%

Ide főként magyarok írnak és mi ezt egyáltalán nem tartjuk merészségnek. Kár, hogy nálatok cigányoknál az a merész, aki ilyet csinál és megalázza magát... :/

Így sosem fogtok beintegrálódni (már ha egyáltalán szeretnétek...)! :/

2013. máj. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez cigánynak lenni csak minimális humorérzékkel kell rendelkezni ami látom belőled hiányzik :)
2013. máj. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
te oktatod itt a lányokat? ha ha ha
2013. máj. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Eszter, ne privátban írogass!

Mondjuk úgy, hogy van benned vonó... :)

2013. máj. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem... :D Ismerek ilyet, nem is egyet. Igazság szerint a legtöbb embert ezzel kicsit zavarba hoznád. Gondolom nekik is ez volt az alap szándékuk, meg elég nyíltak meg "dinkák" is, persze a jó értelemben. Csak engem nem lehet zavarba hozni... a végén mindig az van, hogy ők jönnek zavarba tőlem, mert vissza szoktam szólni... :D
2013. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk hozzátenném, hogy amíg poén szinten megy a dolog, csak addig nem zavar... :D Mert azt már nem szeretem, ha valaki így próbál erőszakosan nyomulni, hogy márpedig vele akkor is együtt fogok lenni.
2013. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyenekkel indítanál nálam, akkor az történne, hogy tenném neked a szépet, amíg meg nem b@szlak, utána meg többet nem látsz.

Ilyen alpári, cigány stílussal többre ne számíts :D

2013. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
let dö szánsájn in
2013. máj. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Merész vagyok,nem félek kezdeményezni,de ilyen ócska közönséges szöveget soha nem írtam egy pasinak se.
2013. máj. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
csíplek :D
2013. máj. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!