Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék ilyen ˝merész˝...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen ˝merész˝, egyedi lányokat?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akik pl nem a megszokott színekben pompázó hajzattal szaladgálnak hanem be merik festeni világoskékre, zöldre, stb. Akik képesek felvenni egy ujjatlan inget egy vékony nyakkendővel. Akik egyedi cuccokat hordanak mint pl egy steampunk karóra.
2012. dec. 13. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Japán rajzfilmekben.
2012. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mirror06 ***** válasza:
a városok plázáiban keresném őket először
2012. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A "városok plázáiban"

Ezt úgy írtad mintha te az istenhátamögött laknál egy farmon,és traktorral visznek oskolába:)

2012. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Járjál Conokra, ezek tele vannak velük.
2012. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is keresnék ilyeneket dehát nem könnyű.. félénk az összes és nem mernek odajönni :D
2012. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez stílus kérlek szépen:D most éppen én is azon gondolkozom hogy befestem a hajam esetleg rózsaszínes lilára, vagy gyönyörű 3-4 színűre,esetleg fentről sötétkék lefelé világosodik. eddig az tartott vissza mert nem gondoltam hogy ez van akinek bejön de most már megkönnyebbültem:D
2012. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A con jó ötlet. Plázákban nem nagyon láttam ilyeneket.


Hidd el sokan szeretik. Veela-t csekkold le youtube-on. Több árnyalatú lila haja van és nagyon szexi.

2012. dec. 13. 22:35
 8/11 anonim válasza:
55%
Jesszusom! Ennyire INTERNET TÁRSADALOM lettünk? Már csak a NETHUSZÁROKÉ és a NETKISKIRÁLYKISASSZONYOKÉ A JÖVŐ?!
2012. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor csak neked... Veela egy zenész, énekes és fotó model(számaihoz képek) aki egyedül indította be a ˝karrierjét˝ és igen, az internet segítségével. Elég gáz hogy így ítélkezel, tudod a technológia halad, a net eljut lassan mindenhova, igen ez a jövő, törődj bele.
2012. dec. 13. 23:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó ideje hasonló külsővel járok-kelek az utcán, bezzeg ennyi idő alatt aligha értesültem róla hogy van akinek ez bejön, lol. Persze szűk ismerősi körön belül nyilván, de utcán bámulást annyira meguntam hogy mostanság már a hajam is természetesebb - bár még mindig többszínű (amúgy aki conokat írta nem mond hülyeséget, ott tényleg nagyobb eséllyel láthatsz ilyen lányokat, csak jó ha meg tudod különböztetni a parókát az igazi hajtól mert az ottani színeshajú, extrém lányok egy része csak jelmezként viseli az öltözékét, haját, és ha jól értettem neked az érdekes, ha valaki hétköznap is hordja az extrém stílusát)
2013. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!