Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mit akár tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit akár tőlem ezek alapján?

Figyelt kérdés

Röviden a tortenet: április elején egy mosoly szünetet kezdeményezett mert nem voltam toleráns a sok munka miatt fáradt volt én meg nyaggattam hogy nem foglalkozik velem. Önző voltam. Ra 4 hétre elmentem hozzá bekules céljából. A szünet alatt meg több meloja lett így már 0 ideje van. Ő is hajlott a bekulesre, aznap együtt is aludtunk. Utána a sok meló miatt megint nem találkoztunk, ő ilyenkor nyűgös és fáradt stb... ami érthető is. Ezért azt hittem h ok akkor vége megint a dolognak ha nem keres. Vasárnap szül. Napomra viszont egy csokorral állított be. Ennyi. Azóta alig beszélünk, nem találkozunk. Megértem hogy melozik, de nem tudom hogy kezeljem ezt.

Ma pl újra osszevesztunk mert ma sem találkozunk, ami miatt szomorú lettem és önző módon nyaggattan, amit nem kellett volna. Most mégis hogy kezeljem ezt h nem találkozunk semmit és ilyenkor nyugos.

Oké, legyek toleráns, de mégis azért egy smst dobhatna néha hogy na velem is mi van, mégha 12 órát dolgozik is. Szerintetek?


2013. máj. 6. 21:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kérdező szül, csak félreírta.
2013. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenkinek arra van ideje,amire időt akar szakítani.Szerintem is csak a Kérdező lelkesedik a pasiért,fordítva nincs így.Nagyon egyoldalú szerelemnek tűnik ez,a pasi meg csak keresi a kifogásokat,ráadásul nem is szerelmes,hiszen egy szerelmes ember nem így viselkedik.
2013. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg mindenkinek arra van ideje,amire időt akar szakítani"

Ez nem így van.

Kérdező, tényleg elég egyoldalú ez a dolog! Jártam így, küzdöttem, ràjöttem hogy semmi értelme!

2013. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
volt már régen egy ilyen időszak munka miatt szintén. akkor otthagytam, majd megjelent 3 hét múlva. most úgy érzem megint érik az hogy én se keressem. amúgy már 3 éve együtt vagyunk kisebb-nagyobb szünetekkel.
2013. máj. 7. 08:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést megérte hogy kiraktad mert olyant kacagtam az elsö párbeszedeken,könnyem is kiesett."terhes és mégis ennyit dolgozik ,s a viragot is ö viszi".ha-ha-ha
2013. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!