Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki érti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki érti a csajokat, arra vonatkozóan, hogyan és mi alapján tartanak rondának egy fiút és méirt van az, hogy például mégis sok lány ronda fiúval jár?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkozom mostanság, hogy mi a nagyobb baj velem, amiért a lányok undorodnak tőlem. Az, hogy kisfisú, alacsony, törékeny, gyenge testem van, vagy az, hogy ronda a fejem, nincs tökélets arcom, nagy az orrom, elállóak a füleim. Vgy épp az, hogy jó fiú vagyok és nem rossz igazából. Kicsit félénk és gátlásos is, talán tutyi-mutyi is néha. Gyakran éreztetik velem a lányok, hogy egy senki vagyok, szeretnek gúnyolódni rajtam, ha bepróbálkozom csajoknál gyakran tesztelgetnek, vagy van, aki be is szól valamit a külsőmre, eddig az orromba kötöttek bele leginkább a csajok, de volt, aki lenyomizott, gondolom ez a pici testemre szólt. Nos, nekem őseim is ilyen alacsony emberek, ezt örököltem, szóval nőni sem fogok már egyébként azt is érdemes tudni, a hízás sem megy, de edzeni szoktam, fekvőtámasz és súlyzózás megy rendszeresen, most is izomlázam van még a tegnapi edzéstől. Van formám egy kicsit szálkás vagyok, de sajnos ez tömegben nem látszik meg gondolom emiatt a csajok nem látnak férfinak vagy tényleg az arc lenne a lényeg? Úgy értem, ha ritk ahelyes fejem lenne, elnéznék, hogy alig 165-170centi magas és kb. 53-55kiló vagyok?

2013. máj. 2. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A válasz nagyon egyszerű, nem értem, hogy nem jöttél még rá. Minden lánynak (embernek) más a ronda, nem lehet általánosítani.
2013. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak primitív társaságon belül próbálkoztál. Normális ember nem küld el egy ismeretlent ilyen szavakkal ahogyan te leírtad.
2013. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Hát, nézd, én nem ismerlek, és nem is láttam rólad képet, úgyhogy nem szeretnék így látatlanban véleményt alkotni rólad, és nyilván nem is beszélhetek minden lány nevében, csakis a magaméban. De ha magamból indulok ki, engem jobban zavarna az, hogy leírásod szerint "félénk" és "tutyi-mutyi" vagy. Szeretem úgy érezni, hogy biztonságban vagyok a férfi mellett, hogy meg tud védeni ha szükséges, hogy kiáll értem, ha kell. Ezt pedig egy tutyi-mutyi srác nyilván nem tudja megadni, mert ha olyan félénk, hogy még a nevét is alig tudja kimakogni zavarában, ráadásul még tőlem, egy egyszerű csajtól is fél, akkor hogyan nézhetnék fel rá, hogy várhatnám el, hogy férfiként viselkedjen, hogyan érezzem magam biztonságban mellette? Ezt így érted?

Engem nem is annyira a külsőd zavarna, inkább ez a félénk hozzáállás az emberekhez.

Legyél talpraesett, határozott, és magabiztos, még akkor is, ha ez a sok elutasítás miatt kissé nehezedre is esik. Meglátod, hogy nem a külső itt a fő gond, hanem a fellépésed. Annak a "sok csúnya srácnak", akiknek állításod szerint van barátnője, valószínűleg sokkal pozitívabb, kellemesebb kiállása és szerethető természete van. Ennyit tesz a belső kisugárzás. Szerintem először ezen próbálj meg változtatni, a külső csak másodlagos dolog. Dicséretes dolog, hogy eljársz edzeni, de egy kicsit fektess hangsúlyt arra is, hogy a félénkségedet és a tutyi-mutyiságodat eltüntesd. Szerintem ezzel többre mész majd, mint a fekvőtámaszokkal.


22/L

2013. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt mindenkinek más a ronda, másrészt, ahogy így lefestetted magad, nekem sem kellenél.

Az ahogy magadról nyilatkozol, nagy mértékben befolyásolja a kisugárzásod is.

Ha megtanulod elfogadni magad olyannak, amilyen vagy, megtanulod szeretni magad, változni fog a dolog. Plusz ahogy valaki fentebb írta, nem kéne gyökerek között ismerkedni. Normális ember nem beszél így.

2013. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 3-as lanynak teljesen igaza van azt fogadd meg! :) Hany eves vagy egyebkent? Leirasod alapjan nem lehet olyan sok! Ez a helyzet meg boven valtozni fog. Engem se szerettek a lanyok nagyon fiatal koromba de 20 utan egyre jobban eszrevettem a valtozast, most pedig mar kifejezetten azt mondanam hogy nagyon tetszek nekik. Semmi se tart orokke, Te is sokat fogsz meg valtozni
2013. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazából épp azóta vagyok annyira elégedetlen a testemmel, mióta sok lány kigúnyolt, amíg nem gúnyoltak nem is törődtem így a külsőmmel sem.
2013. máj. 2. 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen igaza van a hármas lánynak. Csak akkor miért van annyi kérdés, hogy "A férjem nem véd meg a szüleitől", "A férjem nem csinál otthon semmit", "A férjem nem mer beszélni a problémáiról", "A férjem miért eszik minden nap a szüleinél?" és tsai?


Na erre válaszoljatok lányok.

2013. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!