Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez MÉGIS mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez MÉGIS mit jelent?

Figyelt kérdés
nem tudom mire vélni, de azért a sarkamra állok, és megkérdezem, mi a véleményetek. a szitu: Van egy lány, aki tetszik. Mindig azt mondja, hogy van barátja, de sosem látom boldognak. Sokat lógunk együtt, viszont mindig csekkol, mikor mit csinálok, de nem kéri rajtam számon. Arra következtettem, hogy érdekelheti akkor.. Sokszor ér hozzám, mindig együtt nevetünk, elhalmoz mindennel, azonfelül egetrengetően kedves. Ez mit jelent? Baráti gesztusok, vagy én értem félre??

2013. máj. 1. 23:01
 1/9 Grimmm ***** válasza:
Ha bekerültél már a barát zónába akkor nem sok jót lehet ígérni. Ha pedig ezeket a jeleket látod akkor meg mi a fa**ért nem kezdeményeztél? Röviden: Akarod vagy nem. Ha nem akkor hagyjad a pi**ába ha igen akkor hajrá.
2013. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az 1 igazat szólt!!

ugrasd ki a nyulat a bokor(á)ból!!

2013. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
itt nem a barát zónáról van szó. Őszintén; a barát zóna egy hülyeség. Csak barátok egymás közt szexelnek, stb.. kialakul a kapcsolat... máris a barát zóna megcáfolható. Ez az egyik. a másik: igen akarom, nagyon is, de azért tartás van bennem, ha elvileg van is barátja, aki épp le se szarja, akkor SEM szakítom őket szét. Különben nem írtam oda, de szintén ugyan olyan figyelmes, és kedves vagyok vele. Bár ez szerintem magától érthető.
2013. máj. 1. 23:07
 4/9 acelsziv ***** válasza:
Lehet, hogy csak azt mondja, hogy van barátja, mert nem mer belevágni egy kapcsolatba. Fél valamitől és ez egy jó módszer a tisztességes fickók távoltartására.
2013. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehéz a nőket megérteni. Ha nem fél a váratlan kérdésektől, akkor tudd meg tőle. Ha nem szereti az ilyen témát, akkor kérdezd meg egy barátnőjétől. Ők mindent megbeszélnek.
2013. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem ismerem a barátnőit. Furcsa, hogy a barátja pont olyan mindenhogy mint én, még a neve is, mégsem látom sosem. a csaj bús idézetek hadával tudatja a közösségi oldalon, hogy jelenleg elérhető. amikor beszélgetünk, mindig mondja, hogy ilyen-olyan pasi veszi körül. Valójában pedig tudom, hogy egy sem. És megfejtettem a taktikájának ezt a részét; Azt akarja felém mutatni, hogy értékes. Még akkor is, ha nem tudja, hogy én átlátok ezen. az én szememben semmivel sem kisebb. Visszakanyarodva kicsit; Ugyan olyan stílusa, és ízlése van mint nekem, és innen ki tudom következtetni a lépéseit, mégis akad olyan dolga, mint például ez, amit nem értek. Miért gátolhat? Lehet, hogy valaki másra vár tényleg? Ez lehet az ok, hogy kizárhatja a rá várakozó szerelmet az életében? még akkor is, ha talán tisztában van azzal, hogy üresen vár, mert nem fog a nagy Ő odapottyanni, és közölni vele, hogy márpedig Rád van szükségem? Ilyenkor azért... kicsit el tudok süllyedni, mert tanácsokat jövök ide adni.. de a saját magánéletemet már nem tudom kiegyenesíteni. Randiguru hatás.
2013. máj. 1. 23:42
 7/9 anonim ***** válasza:

6 És megfejtettem a taktikájának ezt a részét;


Álmodban:DD Sosem értettem az ilyen nagymellényes pasikat.Adott egy nő aki érdekesnek találja a személyiségét, erre ezt a szöveget lenyomja.

2013. máj. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 vuvula válasza:
Szerintem csak barátkozik bár lehet hogy szeret de ha bevallottad már akkor ő is elmondta volna szerinte csak baráti a közeledése
2013. máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neem.. annál okosabb vagyok, hogy elmondjam neki. Nem játszok nyílt lapokkal, különben elriad. Nekem pedig nem az kell.
2013. máj. 2. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!