Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mit akár tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit akár tőlem ezek alapján?

Figyelt kérdés

Röviden a tortenet: április elején egy mosoly szünetet kezdeményezett mert nem voltam toleráns a sok munka miatt fáradt volt én meg nyaggattam hogy nem foglalkozik velem. Önző voltam. Ra 4 hétre elmentem hozzá bekules céljából. A szünet alatt meg több meloja lett így már 0 ideje van. Ő is hajlott a bekulesre, aznap együtt is aludtunk. Utána a sok meló miatt megint nem találkoztunk, ő ilyenkor nyűgös és fáradt stb... ami érthető is. Ezért azt hittem h ok akkor vége megint a dolognak ha nem keres. Vasárnap szül. Napomra viszont egy csokorral állított be. Ennyi. Azóta alig beszélünk, nem találkozunk. Megértem hogy melozik, de nem tudom hogy kezeljem ezt.

Ma pl újra osszevesztunk mert ma sem találkozunk, ami miatt szomorú lettem és önző módon nyaggattan, amit nem kellett volna. Most mégis hogy kezeljem ezt h nem találkozunk semmit és ilyenkor nyugos.

Oké, legyek toleráns, de mégis azért egy smst dobhatna néha hogy na velem is mi van, mégha 12 órát dolgozik is. Szerintetek?


2013. máj. 6. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

"Vasárnap szül. Napomra viszont egy csokorral állított be."


Mi van??? Terhesen ennyit melózik? És ő hoz virágot?

2013. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Születés napjára teeeeee!!!
2013. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én a nő vagyok. És születésnapomra hozta a virágot
2013. máj. 6. 21:32
 4/15 anonim ***** válasza:

Vasárnap? Ma még csak hétfő van. Vagy melyik vasárnap?


Amúgy igen, ez a sok munka lehet, hogy csak kifogás.

2013. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a nagy "N"-betű zavart meg.
2013. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2x kellett nekem is elolvasni, hogy ki szül? Meg milyen napra vitte a virágot? :))
2013. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy gondolom, hogy egy telefon hívásnak, egy sms-nek bele kell férnie.Sms-t lehet küldeni szinte bármikor, kaja közben, este mikor lefekszik, amíg kisétál a kocsihoz, stb...még akkor is ha nagyon sokat dolgozik. De a leírtakból inkább úgy tűnik, inkább te lelkesedsz érte. Az embernek arra van ideje, amire akarja hogy ideje legyen!
2013. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

1-es és 5-ös vagyok. Szerintem a srác bizonytalan.


A helyesíráshoz annyit, hogy ez így, hogy "Vasárnap szül." elég zavaró. Az utána lévő nagy N betű meg pláne :))

2013. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szombat, osszekevertem a napokat. Tényleg sokat előzik. 12 orazik majd másnap 8. Az egyik ilyen ideiglenes, de nem tudom h kezeljem ezt. Régen is amikor sokat melózott teljesen más lesz... nyűgös és kedvtelen
2013. máj. 6. 21:36
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, telefonon írtam. Bocsi. Amúgy meg én is bizonytalannak érzem. Úgy h ő a szünet utan nem bocsátott meg nekem teljesen, de akkor minek hozott virágot?
2013. máj. 6. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!