Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy kövér emberrel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy kövér emberrel?

Figyelt kérdés

elég bunkón hangzik a kérdés, tudom.

a kövéret nem arra értem, hogy valakin van egy kis felesleg, meg a magasságához képest teltebb, hanem hogy tényleg kövér, mert sokat evett, nem mozog, stb.

kort és nemet is írjatok :)


2013. máj. 6. 16:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem trafáltál bele semmilyen lényegbe, csak egyszerűen senkit nem érdekel a kampányod, hogy melyik pózban mennyire jók, sőt, én személy szerint nem is szerettem volna ezen gondolkodni, elképzelni.

Azt meg szavakkal nem lehet minősíteni, hogy te látatlanban bírálod más szexuális tapasztalatait ("Majd akkor nyilatkozzon bárki is a szexuális hibákról ha ő maga már részesült ilyen élményben."). Senki nem tudja, hogy kinek milyen élményben volt része, és miért mondja azt, amit.

Arról meg szót sem ejtek, hogy bárki gondolhatja akár látatlanban is, hogy nem lenne neki jó a szex egy kövér emberrel. Szíve joga.

2013. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

akkor sem. a szexuális vonzalomhoz (nekem legalábbis) kell az, hogy a testétől is begerjedjek...elvégre szex közben is azt használja. imádom, amikor látom a páromon, ahogy megfeszülnek az izmai akár alattam, akár felettem van. de hát, biztosan van olyan, akinek ez egyáltalán nem számít.


[link]


és erre mit mondd a kedves 21/L? ő vajon hogy bírná az ágyban?

2013. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
7%

Én személy szerint nem a kövér emberek mellett kampányolok. Nálam az olyan demagóg válaszok vágják ki a biztosítékot, ami alaptalan spekulációk alapján próbálja magyarázni az igazát.


Tehát ha állítunk valamit, akkor állítsuk. Ezzel gond nincs. De spekulációval alátámasztani több mint végzetes hiba.

És igazából unfair is.

2013. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Régebben kövérebb voltam, de nem volt akadály ha sikerült szóba elegyednem az alannyal. Amit meg irt az elöbb valaki, a szexben nem volt gond ebből, bár lehet hogy nem volt elég nagy hasam, de a kutyaszexbe szerintem marha nagy has kell, hogy az már akadály legyen.

38 F

2013. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Alig vagyok 50kiló fiúként és valahogy sosem vonzódtam a kövér csajokhoz, ellenbenn a pici, vékony csajok a gyengéim, olyna kis cukik.
2013. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!