Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legperverzebb/legbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legperverzebb/legbetegebb tartalmú levél/megkeresés, amit itt, a témán belüli kérdésed/válaszod miatt kaptál privátban?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 16:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
A sub/dom szexet. Én vagyok a szubmisszív szereplő. (Sajnos jó, ha 100 pasiból egy megfelelően domináns.)
2013. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Használt bugyis-óvszeres az engem is megtalált már vagy kétszer. Aztán amik még rendszeresen, valami titkos megérzéstől vezérelve megtalálnak, azok a körömfétisesek (természetes hosszú körmöm van) Kedves volt, de már kicsit untam mikor napok óta olyanokról kellett vele levelezgetni, hogy milyen formájú a körmöm vége, pontosan hány mm hosszú, ki szoktam-e festeni, szeretek-e karmolni és szoktam-e reszelgetni...
2013. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Sub/dom szexes csaj én ismerlek asszem. :) Asszem dumáltunk már.
2013. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy dumáltunk, sokat csevegek itt. Ha az én hibámból szakadt meg a csevegés, elnézést érte!
2013. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Debreceni vagy?
2013. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem debreceni vagyok. Ma se leszek megdugva, mi? :D
2013. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez még nem dölt el. :) Még bármi lehet, akár dugás is.

De úgy néz ki nem veled dumáltam. Én ugyanis egy debreceni szub csajjal beszéltem többször.

2013. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
tőlem is használt bugyit akart venni valaki ,kérdezte mennyi lenne az az összeg ,hát most jól jönne mert le vagyok égve :D meg volt egy srác aki kb 60 szor írt ha válaszoltam valami szexel kapcsolatos kérdéshez ,hogy 190 cm sportos alkat és dugni akar velem. meg persze képeket is kapok farkakról és h dugnék-e vele:DD
2013. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nem, az nem én voltam. :)
2013. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
És??? Mi lett a vége? (Pont a lényeget hagytad le.)
2013. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!