Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legperverzebb/legbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legperverzebb/legbetegebb tartalmú levél/megkeresés, amit itt, a témán belüli kérdésed/válaszod miatt kaptál privátban?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 16:04
1 2 3 4
 1/34 Mókusgyilkos ***** válasza:

BDSM / enyhén szólva sem burkolt "heló szia köcsög vagyok." levél :D

a különbség h a BDSM témakör legalább érdekes volt [na meg mégsem 1 homár írta :D]

2013. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Nem nagyon volt pervez levél. Szokta írni 14-18 éves kiscsajok. De mikor lelepleződnek, hogy kamuk valahogy mind eltünik mint a kámfor. Akkor már nincs nagy szájuk.
2013. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Egy fickó 20 ezerért szerette volna lepisilni a hajam. Tök kedves, korrekt hangvételű levelet írt amúgy, ingyen be is vállaltam volna, olyan kedvesnek tűnt. (Nehogy írjatok! :D)
2013. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
nem kezdem el sorolni..
2013. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Jöhetnek még! :D

Nálam ez volt az én mércémben a legbetegebb:


"Szia! Szükségem lenne Nagyon elhasznált bugyira vagy szexnél elhasznált óvszerekre. Teli tampon és betét is érdekelne. Tudnál valamelyiket??? Megvenném!!!"

2013. máj. 3. 16:12
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék szó szerint idézni, de valami olyasmi volt, hogy: "én szívesen megszerettetem veled a szopást". S bár nyílt volt, nem tolakodó, és elsőre megértette, hogy visszautasítom; sajnálta, de nem bombázott utána az ajánlataival.
2013. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Lábfétises csávó akart "pucér" képet a lábfejemről és külön kérte, hogy lakkozva legyen a lábujjkörmöm. :D

Már-már annyira kedvesen kérte, hogy nem tudtam tahó lenni, amikor elküldtem az anyjába. Szépen megkértem rá.

Azóta se adta fel...


Aztán ott van a csávó, aki a farkát ide-oda akarta teszegetni nekem 15 ezerért. Vállamra, fülembe, hónom alá. Mindezt nyilvános helyen. :D Na, ezen annyira röhögtem, hogy még nem tudtam neki válaszolni, mert akárhányszor megnyitom a levelét megint elfog a fuldoklás.

2013. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
:D :D :D :D tejóég :D
2013. máj. 3. 16:18
 9/34 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
mondd neki h a hónod alá nem teheti de ha gondolja egy ezresért oda adod neki a gofri sütőt :D
2013. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Félre gyerekek,mert kezdem én :D

Kb. Volt vagy 5 olyan kérdés,ami arról szólt,hogy ki dugna engem meg.

Volt valaki,aki megkérdezte tőlem,hogy 25 millió forintért leszopnék-e valakit.

Volt egy lány,aki ha elmegyek tarjánba,akkor bármit megtett volna.

Kb. 5x akart velem pasi ismerkedni,1x nem is zavarta,hogy én is az vagyok.

De ezt reggelig tudnám folytatni

2013. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!