Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi szexéhes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi szexéhes, kiéhezett pasi?

Figyelt kérdés
Az addig oké, hogy egyesek megpróbálnak bepróbálkozni a csajoknál, de én nem először látom, hogy lerázok egy embert - és ugye nem látszik a nevem - felteszek egy újabb kérdést ebben a témakörben és ugyanazok az emberek jönnek vissza testi kapcsolat reményében.
2013. máj. 1. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
há' mer' kanosak.
2013. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert nincs párjuk,és vágynak rá! Nem kimondottan a szex-re hanem egy normális csajra. Te hogy vagy ezzel? :D
2013. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy vannak ezzel, hogy egy próbát megér. Persze, vannak olyanok is, akik szerintem már kórosan küldözgetik boldog-boldogtalannak az ajánlatokat, képeiket... hát...kíváncsi lennék 1-2 ilyen emberre élőben is, hogy ott hozzám merne-e szólni. Gyanítom, kicsit másként nézni ki a helyzet, mint itt.

24L

2013. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Van 1-2 ember akinek elég az "N",vagy "L" betű,hogy írjanak.

Gondolom abban reménykednek,hogy 100-ból egyszer legalább bejön.

2013. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor nincs is olyan sok.

Csak néhány, aki lelkes. Ha sok lenne minden szexuális tartalmú kérdésedre kapnál új jelentkezőket.

Megjegyzem, szerintem van letiltás funkció, ki kellene próbálnod.

2013. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Én is ugyanígy vagyok, csak fordítva. Kiírok egy kommentet és rámír 200 tüzelő csaj.:D
2013. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 3. hozzászólást küldő hölgynél a pont.

Nekem is van egy kollégám aki ilyen, hogy ha meglát egy nőt akkor jön a szöveg, hogy így megdugnám meg úgy megdugnám.

Van amikor a nagy dumát elereszti egy nőnek és a nő mondja, hogy akkor gyere és menjünk félre akkor jön a hátraarc.

Amit meg Pavel Proctor írt is egy megoldás, ha nem akarsz zaklatókat.

2013. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszik ez társkereső, és majd itt találnak maguknak valakit, akinek ha elsírják a bánatukat, megsajnálja, és összejön velük/lefekszik velük.
2013. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a 6-os Casanova lepasszolhatná a csajokat a kérdező által említett körnek.

ilyen az élet. vannak szexéhes nők és férfiak, jó esetben meg is találják egymást.

2013. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!