Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogabb lennék, ha könnyűvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogabb lennék, ha könnyűvérű lennék?

Figyelt kérdés
Az a problémám (ha lehet annak nevezni), hogy én egy monogám, komoly lány vagyok, egy kapcsolatom volt idáig, vele feküdtem csak le. Ennek a kapcsolatnak már lassan egy éve hogy vége van (teljesen még mindig nem tettem túl magam rajta). Bár ennek ellenére szívesen ismerkedek, volt már azóta pár randim, de azt veszem észre, a pasiknak a könnyűvérű nők kellenek. Hiába mondják azt, hogy nem, mégis így van. A szakítás óta egyszerüen nem tudok talpra állni, vannak időszakok, amikor úgy érzem, már nem gyötör a múlt, de újra és újra előjön jön az "egyedül vagyok" érzés. Elsősorban egy komoly, stabil, szerelem és szeretetteljes kapcsolatot szeretnék, de erről már kezdek lemondani. A pasik, akikkel idáig találkoztam, hirtelen leléptek. Pedig normális vagyok hozzájuk úgy érzem, nem tapadok rá senkire, egyszerüen csak sodródom az árral. Mégis mindig én maradok hoppon. Ezek szerint, mégiscsak bennem van a hiba. Csak konkrétan nem tudom, mi ez. Alkalmi kapcsolataim lehetnének, de idáig nem vitt rá a lélek, hogy belemenjek ilyenbe. Barátnőim szerint nem hagyjam veszni azt, ami most vagyok, mert szerintük igenis ez érték. De kérdezem én, ki a fene értékeli ezt bennem? Ha más nem értékel, akkor én mire értékeljem magam? Épp ezért gondolkodtam el nagyon erősen azon, hogy változtatok életmódot és kufircolok össze vissza, hátha úgy jobban érezném magam mint nő, és boldogabb lennék. Szerintetek? 26 éves vagyok ha ez számít.
2013. ápr. 27. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem biztos hogy ezért lépnek te tőled a pasik.Lehet hogy van olyan jellemvonásod,vagy akármi,ami nem tetszik nekik.
2013. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az a ferfi aki komoly kapcsolatot szeretne(mint te) annak nem a konnyuveru nok az esetei. Nem benned van a hiba. Ne keresd ketsegbeesetten a szerelmet, elobb vagy utobb ugyis rad talal:) egy kis szex meg belefer, csak vigyazz nehogy elkezdj erzelmileg kotodni a szexpartneredhez :)
2013. ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy boldogabb lennél lelketlen kapcsolatoktól, főleg, ha amúgy teljesen más típus vagy. A nőkben nem kéne, hogy ilyesfajta vadászösztön létezzen. Ha úgy érzed hoppon maradsz, és mindez szex után történne, szerinted jobban éreznéd magad? Pont fordítva van, mint ahogy írtad, magadat kell értékelned ahhoz, hogy mások is megtegyék! Azért vagy egyedül, mert nem tetted túl magad az előző kapcsolatodon, tehát nem vagy nyitott újra, és ezt mások is érzik. Először azt kéne megoldanod...
2013. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az a ferfi aki komoly kapcsolatot szeretne(mint te) annak nem a konnyuveru nok az esetei. Nem benned van a hiba. Ne keresd ketsegbeesetten a szerelmet, elobb vagy utobb ugyis rad talal:) egy kis szex meg belefer, csak vigyazz nehogy elkezdj erzelmileg kotodni a szexpartneredhez :)
2013. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" volt már azóta pár randim, de azt veszem észre, a pasiknak a könnyűvérű nők kellenek."


Kapásból kuka a könnyűvérű nő nálam.Szóval embere válogatja.Aki csak dugni akar,annak kell a könnyűvérű nő.Aki barátnőre vágyik és csak te kellesz neki,annak kellenek a hozzád hasonló lányok.

2013. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ez hülyeség, a legtöbb fiúnak kellenek csak a könnyűvérű lányok.. engem például csakis az okos, szép és aranyos nők érdekelnek:) a sok ribanctól meg feláll a hátamon a szőr:)

ha gondolod írj rám és belinkelem neked a facebookom és láthatod hogy normális, helyes pasik is vannak:P

18/F

2013. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eljön a te időd is, megtalálod a párod. Ha könnyűvérúvé válsz, max kihasznàlnak, Használni fognak és nem megbecsülni azért aki vagy.
2013. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Könnyűvérű nővel el se mennék randira. Ha első randin ez kiderülne többet biztos nem találkoznék vele.


24F

2013. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!