Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több, mint egy éve szerelemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Orsi kérdése:

Több, mint egy éve szerelemes vagyok egy srácba. Néha össze össze jártunk "arra". Most már nem keres és szinte bele voltam őrülve most már egy kicsit jobb. Mit kellene ilyenkor tennem? El vagy keseregve de nagyon.24L

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
idővel még jobb lesz :) kezdj el ismerekdni másokkal :)
2013. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy sorra mondom le a randikat...mondva, hogy szerelmes vagyok abba az ökörbe...
2013. ápr. 24. 22:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Éppen ezért nem rajta kellene agyalnod, hanem mást keresni.
2013. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Próbáld elfelejteni én is így jártam anno.

Rávettem magam és megismertem aztán a mostani páromat akivel végre igazi szerelmes párt alkotunk :) Ezerszer jobb. Később aztán amikor már párom volt és túlléptem rajta rájöttem, hogy ő csak megkeserítette az életem hiába szerettem és csak az időmet pazaroltam vele...

23/L

2013. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Neki ez csak szex volt a többi ami volt az meg csak bla bla bla bla volt..
2013. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem a manusz az ökör
2013. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Mindaddig használ amíg hagyod. Zárd le, nincs olyan egyoldalú szerelem, amit ne lehetne lezárni. Nem lenne jobb olyannal lenni, aki viszont szeret szívből, nem csak egy lyuk vagy neki?
2013. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nem egyszer összevesztem már vele...töröltem mindenhonnan...de ő utána mégis megkeresett. És mindig ezt játssza el
2013. ápr. 24. 22:24
 9/13 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok

velem is ugyan ez volt, volt hogy bőgött a kapuban hogy bocsássak meg, de csak ez folytatódott... tudom hogy nehéz ezt felfogni én sem akartam másnak hinni, mindig sikerült megboldondítania aztán eltűnt majd újra elő jöttek a kifogások és a bőgés köre-körbe, addig ameddig erőt nem veszel magadon és ebből az ördögi körből ki nem szállsz. Én kórházba kerültem miatta annyira tönkrementem idegileg... Miért nem keres ha szeretne? miért nem tesz boldoggá? Aki nekem kedves azt próbálom boldoggá tenni.

23/L

2013. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ugyan mit keseregsz?

dugtál is vele...

Én 1,5 éve szeretek egy lányt de még csak egy puszit se kaptam tőle.

2013. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!