Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meggondolta magát, vegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggondolta magát, vegyem komolyan?

Figyelt kérdés
Osztálytársam (17F) már régóta tetszik, de kb. 1,5 éve a fülébe jutott, és megkért, hogy hagyjam békén. akkor kiborultam, sírtam, és úgy látszott, bántja a dolog. Egy évig kerültem, aztán megbocsátottam és elmondtam neki. Közben egy haverja kerülgetett, de mostanában abbahagyta. Na azóta ez a srác véletlenül mindig körülöttem van, észreveszem, hogy néz, integetni szokott és búcsúzkodáskor többször is elköszön :) Szóval aranyosan viselkedik. Én nem merek közeledni, mert lehet, hogy félreértem, őszintén nem lehet vele beszélni, mert idiótán vigyorog csak. Azt sem tudom, mit akar? Lehet, hogy érdeklődik?
2013. ápr. 22. 21:42
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem, csak véletlenül mindig te veszed észre...NANÁ HOGY ÉRDELŐDIK!
2013. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.
2013. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!