Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogy adjátok egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy adjátok egy lány tudtára, hogy komolyan érdekel titeket?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
kiszedte belőlem, pedig nem akartam elmondani neki.
2013. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Úgy teszek mintha nem érdekelne, játszom előtte a leszarom vagány gyereket aki nem néz vissza a robbanásra, otthon meg sírok mert engem nem szeret senki.


:\


Túl élethű?

2013. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen.. Ha látom rajta hogy van esély, akkor beszélgetek vele, elhívom valahová, aztán pedig ha látom rajta hogy van esély, akkor úgy is viselkedek, pl megpuszilom, szemébe nézek, stb..
2013. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 miért nem akartad neki elmondani?
2013. ápr. 21. 22:01
 5/10 anonim ***** válasza:
mert általában megijednek tőle és felveszik a 7 számjegyű zárkóddal ellátott erényövet, legalábbis nálam ez szokott történni
2013. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és azt lehagytam, hogy ő is ezt tette, pedig nem is az Sz betűs szót mondtam neki hanem csak annyit, hogy kedvelem/tetszik
2013. ápr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hm,ha kölcsönös akkor csak nem történik ez.vagy ez történt?
2013. ápr. 21. 23:49
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet csak éretlen még /:
2013. ápr. 21. 23:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. futottam már elég felesleges kört. mostantól inkább nem teszek semmit, úgyis tudom hogy mi lesz a kimenetele...
2013. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát elég sok az éretlen 20 éves csaj akkor, mert ha 5-el nem fordult elő ez akkor egyel sem
2013. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!