Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges hogy valaki bebeszéli magának az érzelmeket?

Figyelt kérdés

Évek óta bejön már igazából a srác. Illetve tök szimpatikus dolgokat hallottam róla, amiket mások máshogy gondolnak, de mi ugyanúgy. Egyszer egy bandához keveredtünk, aranyosan mosolygott, de igazából nem történt semmi, csak beszélgettünk. Közben elgondolkoztam, hogy milyen jó lenne nekem mint barát. Azóta az este óta tök sokat gondolok rá, és már várom hogy legközelebb összefussunk.

Szerintetek?


2013. ápr. 20. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges! Még az is, hogy mindjárt fingok egy hatalmasat!
2013. ápr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetséges! Szerintem én is ezt teszem most. :( Csak hát ez nem mindig jó. Mivel lehet, hogy ha jobban megismerjük a srácot, akkor kiderül hogy nem olyan, mint amilyennek képzeltük.

20/L

2013. ápr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
velem is ez van:// Szenvedek jelenleg..
2013. ápr. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam hogy ez lehetséges, de ezekszerint ha mások is jártak már így akkor igen.

Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.

2013. ápr. 21. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!