Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális vagyok?

Figyelt kérdés

Volt már ilyen korábban is. Tegnap buszon hazafelé megláttam egy lányt, talán még sose láttam ilyen gyönyörű arcot, hatalmas kék szemekkel. Picit szemeztünk, bár ő inkább kinézett az ablakon... Volt bennem egy rohadt nagy vágy hogy leüljek mellé és megkérdezzem mitől ennyire letört, láttam rajta. De én nem csináltam semmit, leszálltam ugyanott, ahol mindig szoktam, ő ment tovább.

Annyira gyávának éreztem magam utána, és ma még mindig zavar, hogy féltem beszélgetni vele.

Volt már ilyen korábban is hogy valaki nagyon megtetszett és legszívesebben megismertem volna ott helyben buszon, vagy metrón.

Nem tudom most érdemes-e ezen rágódnom vagy hagyjam a fenébe.



2013. ápr. 20. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondja kérem, maga noormális?
2013. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb add meg a csajnak a mail címedet egy kis kártyán. Ha nem jöttél be neki, eldobja, ha igen, írni fog. Nem veszíthetsz semmit. Úgyis kicsi a valószínűsége, hogy újra látni fogod :))))
2013. ápr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt tudom, hogy egy lakótelepen lakunk mondjuk ez még nem jelent semmit.
2013. ápr. 20. 09:23
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 kivéve, ha az laciakiralyxd99@citromail.hu
2013. ápr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos h kicsi az h újra látod velem is volt ilyen igaz akkor 15 éves voltam de már másképpen látom, ha legközelebb látod feltétlen menj oda veszteni valód nincs max egy be égés :D de ennyit még ér szerintem.
2013. ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezen kár rágódnod! Ha úgy hozza a sors, akkor majd leszólítod legközelebb. Annyi az egész, hogy nem voltál bátor. A legtöbb fiú ilyen: csak a szemezésig jutnak, de lépni már nem nagyon mernek...

20/L

2013. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez velem is gyakran előfordul, de mára már beletörődtem hogy egy ronda, gyáva srác vagyok. Ha jóképű, magas lennék szerintem lenne bátorságom hozzá és értelme is leszólítani lányokat, de mióta én ostoba rondán bepróbálkoztam csajoknál és midn elutasított azóta tudom, hogy igazából már semmit sem vesztek azzal, ha nem szólítok le egy lányt, hiszen úgyis ronda vagyok mindegyik szemében. Persze, te lehet helyes fiú vagy, de ha mégis ronda vagy, akkor ne bánkódj, a csajok nem adnának esélyt sem neked az ismerkésre, ha ronda vagy, tudom, mert tapasztaltam, a kövértől a vékony, csinibabáig mindegyik elutasított vagy gyilkosan nézett rám, amikor volt képem leszólítani. A csajok a tökély pasikra vágynak, a csúnyák ássák el magukat.
2013. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam igazán rondának, csak egyszerűen gyáva vagyok és rohadtul bánom, most se tudok másra gondolni csak arra a lányra... Esküszöm ha megint meglátnám a buszon 100% hogy leszólítanám
2013. ápr. 20. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!