Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar egy lány sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy lány sem haverkodni velem? (egyetem)

Figyelt kérdés

Az egyetemen, ahány lányt eddig megismertem, mindenki csak addig volt kedves hozzám, amíg az érdeke úgy kívánta.. amíg volt valami közös óránk, és kölcsön tudtam adni valami jegyzetet, esetleg segíteni neki egy adott tárgyból, vagy csak egyszerűen az előadás időtartama alatt mellém ül, hogy ne legyen egyedül. Utána meg hiába vesszük fel egymást facebookon, a kommunikáció gyakorlatilag nulla, egy idő után nehezükre esik a legegyszerűbb hogy vagy? kérdést is megválaszolni, vagy ha szembejön velem az úton/folyosón, csak visszaköszön, meg sem áll, ha elég gyorsan felteszem neki a kérdést, hogy "mi újság? ", akkor talán annyit válaszol, hogy épp órára megy, pedig tudom, hogy annyira nem siet, mert még 20 perc van a következő óra kezdetéig...


Annyira irigylem azokat a fiúkat, akik mindig lányokkal jönnek-mennek órára vagy óráról, vagy az egyetemi épületek között megállhatnak velük beszélgetni, vagy lányokkal együtt ebédelhetnek a menzán, vagy együtt mennek pénteken a buszpályaudvarig, és nem azért, mert ő éppen a barátnőjük, hanem azért, mert jóban vannak, meg a lány is érdek nélkül kedveli őt.


2013. ápr. 10. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én meg pont azt utálom, hogy velem minden lány csak haverkodni akar, de nekem nincs szükségem a barátságukra. Mire jó az? Barátkozz a többi férfival, sokkal többet ér. A nőkkel inkább másra törekedj.


31F

2013. ápr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Személy szerint én a fiukkal jobb barátságban tudok lenni. És ez az óvodától kezdve így van. Első éven próbáltam az elején a lányokkal jobban lenni, de nem volt egy sem akivel éreztem volna hogy szabadidőmben is szeretnék velük lenni sokat. Jól vagyok velük, de csak mikor szükséges közös program van. De 2 fiú csoporttársammal kifejezetten jól ki jövök, és most hogy vége hát a szívem szakad meg, hogy távol kerülünk egymástól. Szerintem nem hozzád hasonló természetű lányokkal próbálkozol, mert ha így lenne, garantálom keresték volna a társaságodat. Ha vannak valamilyen szabadidős tevékenységek programok, menj el, közös érdeklődés az egyetemtől független dolgok hobbik, jobban összekovácsolják az embereket.

23 L

2013. ápr. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy nem te vagy az első lány, aki azt mondja, hogy inkább a fiúkkal van jóba, de akkor ez az én szempontomból mégrosszabb, hogy velem mégsem akar egy lány sem jóba lenni. Egyetemen kívüli tevékenység nem igazán van, mert nincs semmi olyan hobbim.


Persze, haverkodok én fiúkkal is, csak azt látom, hogy valahogy fiúkkal sincs túl sok közös témám.. Mert nem járok bulizni, se kocsmázni, a focit se szeretem, és a csajokról se igazán tudnék beszélgetni velük, mert csak irigykednék, mikor mesélik a sztorijaikat.


Egy lánytól sokkal szívesebben megkérdezném, hogy hogy vagy, mi újság, merre mész éppen, hogy telt a hétvége, mit csinálsz délután, mint egy fiútól.

2013. ápr. 13. 23:36
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok a lányokkal az egyetemen, mint te.

Addig mindenki meg talál amíg kell a jegyzet vagy infó. Aztán csá.


De én nem veszem a lelkemre. A legjobb barátnőmmel sincs szoros kapcsolatom, mert nincs már közös témánk.

A fiúk meg nagyon elszeparálódnak tőlem.


Szóval...


23/L

2013. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!