Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar egy lány sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy lány sem haverkodni velem? (egyetem)

Figyelt kérdés

Az egyetemen, ahány lányt eddig megismertem, mindenki csak addig volt kedves hozzám, amíg az érdeke úgy kívánta.. amíg volt valami közös óránk, és kölcsön tudtam adni valami jegyzetet, esetleg segíteni neki egy adott tárgyból, vagy csak egyszerűen az előadás időtartama alatt mellém ül, hogy ne legyen egyedül. Utána meg hiába vesszük fel egymást facebookon, a kommunikáció gyakorlatilag nulla, egy idő után nehezükre esik a legegyszerűbb hogy vagy? kérdést is megválaszolni, vagy ha szembejön velem az úton/folyosón, csak visszaköszön, meg sem áll, ha elég gyorsan felteszem neki a kérdést, hogy "mi újság? ", akkor talán annyit válaszol, hogy épp órára megy, pedig tudom, hogy annyira nem siet, mert még 20 perc van a következő óra kezdetéig...


Annyira irigylem azokat a fiúkat, akik mindig lányokkal jönnek-mennek órára vagy óráról, vagy az egyetemi épületek között megállhatnak velük beszélgetni, vagy lányokkal együtt ebédelhetnek a menzán, vagy együtt mennek pénteken a buszpályaudvarig, és nem azért, mert ő éppen a barátnőjük, hanem azért, mert jóban vannak, meg a lány is érdek nélkül kedveli őt.


2013. ápr. 10. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Te vagy az Artie Ziff? :D


[link]

2013. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert ahogy szépen körül is írtad, a legtöbben számító ribancok.
2013. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Átérzem, velem is pont így van. Gondolom azért, mert nem vagy elég jó pasi, és csak addig van rád szükség, amíg segítesz nekik. A sétálgatás, beszélgetés a jó pasik kiváltsága. Velem nem is nagyon beszélnek, csak átnéznek rajtam, vagy egy flegma pillantás és ennyi. Nagyon kellemetlen, hogy semmibe vagy véve egy olyan szakon, ahol 10-ből 8 ember lány.
2013. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
jó az én szakomon alig van lány, de bőven voltak azért olyan óráink, ahol több szak hallgatói voltak együtt, az eddig megismert lányokat is ott ismertem meg, de ahogy vége lett az adott tárgynak vagy adott félévnek, úgy a kommunikációnak is.
2013. ápr. 10. 20:26
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor ismerkedj más típusú lányoknál... Nem lenne egyszerűbb...? (És itt most nem azt mondom, hogy szedd fel Hisztis Myrtle-t vagy a Bányánszky Jolán néni lányát, hanem más stílusúakat) akik nem az a tipikus jobb-kézben-kis-guccsi-táska-balban-meg-a-nagyon-menő-telefon jellegűeket.


Most komolyan kinek kellenek ezek? Lehet "ecce mekkúrni" mókás, de annál tovább mire jók? Emberi értéket nemigen hordoznak.

2013. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
beszélgettél velük másról is, amíg kölcsön adtad a jegyzeteidet? ha igen miről? a téma őket is érdekelte, vagy csak téged? mennyire vagy félénk? mennyire vagy nyomulós? lehet megérezték, hogy mulya vagy és nem tudsz kiállni magadért, mert, hogy határozatlan vagy az itt is látszik.
2013. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
érdek nélküli kapcsolat pedig nincs, se fiú részről, se lány részről, felejtsd el.
2013. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

tőlem így a 2. félévben több lány barátom eltávolodott tőlem... ez van, le van, sz@rva, keress fiatalabb csirkét, a veled egykorúak nagy férfiakra vágynak nem egy 20 évesre

F19

2013. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De én is 28 vagyok már.. míg a lányok akikről szó volt, 19-25 közöttiek voltak. És én már annak is örülnék, ha lányismerőseim lennének, nem akarok én egyből barátnőt.


az előzőekre válaszolva: igen, beszélgettünk azért másról is, de a fő témák azért mégiscsak az egyetemhez kapcsolódóak voltak. de az egyik mesélt pl. a barátjáról, a másik mesélt a kistesójáról, a harmadik elmesélte hogy lisztérzékeny.. meg voltak azért más témák is.

2013. ápr. 10. 21:41
 10/14 anonim ***** válasza:

Én éppen fordítva vagyok. Nálunk is kevés a lány (én is az vagyok) és nem is igazán vagyunk egy kaliber, nem jövünk ki túl jól egymással, csak az érdek kovácsol minket össze, ez van.

A srácokban mélyen csalódtam javarészt. Volt olyan, akivel tök jóban voltam, mindent megosztottunk egymással kb az első évben, aztán történt ez az és elég alaposan hátbaszúrtak, így gyakorlatilag úgy járok be a suliba, hogy alig szólok valakihez. Azért nem fogok bájcsevegni, hogy ezt kapjam. Akkor inkább senki ne tudjon semmit rólam, az én lelkem így nyugodt.

Volt egy srác, akivel nagyon jóban voltam, ő is bejárós volt, ez adta a közös pontot, mivel folyton együtt csöveztünk lyukasórákban, vagy együtt mentünk kajálni. (Hülyeség, hogy a külső a fontos, nekem pl ő abszolút nem volt esetem és barátnője is volt, nekem is van párom, még is jól kijöttünk egymással, nem OLYAN érdekek kötöttek minket össze) Viszont az ő élete máshogy alakult, otthagyta a főiskolát, így magamra maradtam. Egy ember van még akire azt mondom számíthatok, de vele sincs az a nagy spanság. Ha összefúj minket a szél, jót beszélgetünk, ha nem, nem is keressük egymást.

Van egy másik srác is vele matekot hallgattunk együtt első 3 félévben, hát agyon szívattuk egymást, azóta sajna nincs közös óránk, de neten tartjuk a kapcsolatot. :)

Amúgy hiányzik, imádtam, hogy volt kivel dumálni és eltölteni az időt, nem csak zombiként közlekedtem a suliban, élettelenül.

Ergo én pl örülnék ilyesminek, az más téma, hogy az előzmények miatt nehezen közelítek ismeretlenekhez az iskola falain belül és mivel nem is igen egyszerű a személyiségem, nehéz elviselni, én ezt tudom nagyon jól. :D

Lényeg a lényeg, csak kitartás, valahogy mindig lesz. Egyszer talán találsz valakit, aki alkalmas a feladatra! :) 22/L

2013. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!