Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy egy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy egy tényleg hosszú plátói szerelem után kezdem belátni hogy tovább kellene lépni viszont úgy érzem hogy más nem kell?

Figyelt kérdés

mármint hogy oké őt hagynom kell viszont más meg nem érdekel.

24f



2013. ápr. 9. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyanigy vagyok! elég gáz helyzet,sajnos
2013. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
na ez az, én is itt tartok. az eszem tudja hogy reménytelen, mégse tudom elengedni... 21/L
2013. ápr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez..huszon éve :) Majd megszokod. Ezzel szerintem meg kell tanulni együtt élni, és tudatosan másfele evezni, jobbatnem tudsz.
2013. ápr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez igen.huszon éve?ettől függetlenül van más valakid?ha igen akkor amellett is gondolsz rá néha,milyen sűrűn?
2013. ápr. 10. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Van párom jelenleg, de általában az említett fiú miatt, akár tudatosan akár tudatalatt, de mindig tönkremegy a kapcsolatom. Jelenleg is sokat gondolok a szóban forgó fiúra:)
2013. ápr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megmontad nekí h szereted?

Akkor én a magam 4és háromnegyed évével sehol nem vagyok.

2013. ápr. 12. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!