Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Peteéréskor "kötelező" szex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peteéréskor "kötelező" szex, nem megy. Férfi vagyok, tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés
SZóval gyereket szeretnénk, a párom mindent, de mindent megtesz, minden vizsgálatom túlvagyunk, egészségesek vagyunk, de amikor pete van, nem megy a szex... Máskor semmi gond nincs, tíz év után átlagosan 1-2 hetente vagyunk együtt, nagyjából elég is mindkettőnknek. Itt most az igény a 2-3 naponta szex volna... Már azzal a tudattal megyek bele a kezdeményezésbe, hogy most KELL, ráadásul mivel már sokadik hónapja nem nagyon sikerül jókor "lőni" és a párom minden kudarc után a harag és szomorúság elegyébe kerül, engem még jobban nyomaszt az ügy és már előre rettegek hogy nem sikerül és közben is kavarognak a gondolataim. Nem merem mondani, ha nincs kedvem, mert bízom benne, hogy mégis sikerül és akkor boldogság van, aztán mégsem jutok a csúcsra és akkor a másik véglet, veszekedés stb... A következő alkalommal ismét erre gondolok és bevonzom hogy nem sikerül... ördögi körnek tűnik az egész. Nem értem magamat sem, hogy miért történik ez velem.
2013. márc. 23. 10:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

(még mindig 3as)

azt meg lehet érteni h ennyi idősen már szeretne babát,meg ugye 35 fölött már ott a kockázat is,de ha ezt csinálja,szerintem 40 évesen sem fog összejönni.

Mindenesetre a menetrendszerű szexelést be kéne szüntetni, szerintem naptár-módszer nélkül is remekül lehet teherbe esni, próbáljatok inkább a szex minőségére fektetni a hangsúlyt, feldobni valamivel a nemi életeteket, sok sikert!

2013. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

3-as Köszönöm a bíztató szavaid.

A következőt eszeltem ki:

1. önmegtartóztatás a petés hét előtt annak érdekében, hogy tényleg jól ki legyünk éhezve és menjen a romantika, ami amúgy megy és minőségi az együttlét, de akkor ez nagyobb valószínűséggel jókor lesz

2. Ha ezzel együtt éppen fáradt leszek vagy nem lesz kedvem, nem fogok belekezdeni mint eddig, mert csak még nagyobb a kudarc... (bár ezzel ismét haragot fogok kiváltani...)

2013. márc. 23. 11:59
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
azóta mi történt veletek?
2016. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!