Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Peteéréskor "kötelező" szex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peteéréskor "kötelező" szex, nem megy. Férfi vagyok, tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés
SZóval gyereket szeretnénk, a párom mindent, de mindent megtesz, minden vizsgálatom túlvagyunk, egészségesek vagyunk, de amikor pete van, nem megy a szex... Máskor semmi gond nincs, tíz év után átlagosan 1-2 hetente vagyunk együtt, nagyjából elég is mindkettőnknek. Itt most az igény a 2-3 naponta szex volna... Már azzal a tudattal megyek bele a kezdeményezésbe, hogy most KELL, ráadásul mivel már sokadik hónapja nem nagyon sikerül jókor "lőni" és a párom minden kudarc után a harag és szomorúság elegyébe kerül, engem még jobban nyomaszt az ügy és már előre rettegek hogy nem sikerül és közben is kavarognak a gondolataim. Nem merem mondani, ha nincs kedvem, mert bízom benne, hogy mégis sikerül és akkor boldogság van, aztán mégsem jutok a csúcsra és akkor a másik véglet, veszekedés stb... A következő alkalommal ismét erre gondolok és bevonzom hogy nem sikerül... ördögi körnek tűnik az egész. Nem értem magamat sem, hogy miért történik ez velem.
2013. márc. 23. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A nőddel nehogy lefeküdj!!!! Menj el pszichológushoz! A szex csak ront a helyzeten mert mindketten ettől paráztok de nagyon! Ha valamitől nagyon félsz ne vágj bele egy másik nagy félelem miatt!
2013. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

azért, mert kötelezőnek veszed és ez jelenleg igaz

na ezt az egészet így abba kéne hagyni, mert ennek szokott rossz vége lenni,nem ezzel kéne foglalkozni, ha nem úgy alakítani, hogy amikor van a peteérés, akkor kellene a szokásos szex

rá kellene venni a párodat, hogy ne ezzel foglalkozzon, mert erre rámegy a kapcsolatotok,

sőt ilyenkor ha már ennyire nem jön össze, akkor nem mindegy milyen pózt használtok, N

2013. márc. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem egyedi eset,olyankor is előfordulhat, amikor egy pár nem akar gyereket, az egyik nagyon jó barátnőm pasija úgy érezte,hogy a barátnője elvárja a szexet,de nem azért mert annyira kívánja,hanem mert azt gondolta,hogyha nem fekszenek le xszer, akkor nem jó a kapcsolat,nem szeretik egymás eléggé.

Úgyhogy ők is megküzdöttek ezzel,csak ott picit könnyebb volt,mert nem akarnak még babát.

Szerintem függesszétek fel ezt a muszáj szexet,mert tönkreteszi a kapcsolatotokat, és lehet,hogy a görcsösség miatt nem fogan meg a baba, de ha mégis, akkor jó lesz neki egy ilyen feszült boldogtalan légkörben?

A feleséged bizonyára magára dühös,és ez vetíti ki rád, ami nagyon szomorú,ugyanakkor érhető, bizonyára nem érzi eléggé nőnek magát, és ezt erősíti az,ha nem akarsz vele szexelni, vagy nem tudsz elmenni.

Nem rád haragszik igazán,mégis rajtad csattan az ostor.

Én a helyetekben elmennék kivizsgáltatni, van-e testi akadálya a gyereknek, ha nincs, megnyugszotok, ha van, kitaláljátok hogyan tovább.

Éreztesd a feleségeddel/pároddal, hogy igenis nőiesnek találod, kényeztesd egy picit (nem szex formájában) és mondd el neki, te mennyire feszült vagy a sikertelenség miatt, beszéljetek róla,ez a legfontosabb!

2013. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez a hét a következő volt:

Tudtuk, hogy a hét közepe felé lesz pete. Szombaton együtt voltunk, majd kedden próbálkoztunk (épp meg voltam picit fázva és szarul is voltam, de hülye mód nem mertem mondani) de nem jött össze a vége, némi civódás az eredmény. Szerdán sikerült úgy együtt lenni és nagyon jó s volt(pont aznam mutatta az ovu teszt hogy nemsoká pete), csütörtök pihenőt kaptam, pénteken ismét hosszas próba (szintén nem volt túl nagy kedvem) nem sikerült, kiborulás... majd nagy nehezen mára elnapolás... Ma reggel ismét próba, ma volt is egy kicsit kedvem, megint nem sikerült, megint kiborulás...Hiába mondom, hogy a szerdaiak jó helyen voltak legalább reményt adhat... Azt hiszem mindkettőnkkel pszihés gond van...

2013. márc. 23. 10:56
 5/13 A kérdező kommentje:

3-as kommentelőnek: Már túl vagyunk vizsgálatokon, minden rendben van. Túl vagyunk hosszú beszélgetéseken is...

Hozzátartozik az igazsághoz, hogy kb egy éve próbálkozunk és már akkor amikor azt mondtuk, hogy "na ettől a hónaptól éleslövészet" és nem volt kedvem akkor csinálni, a párom elszúrta azzal, hogy már akkor kiakadt! és azóta minden hónapban kiakad, úgy érzem egyre mélyebre húz...

2013. márc. 23. 10:58
 6/13 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? nem tudom mióta vagytok együtt, de lazábbra kéne venni, az a baj eleve is kevés volt a szex nálatok, tehát sajnos hiába mondanám amikor hirtelen kedved lenne hozzá és nem biztos a szokásos módon, N
2013. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen "menetrendszerű" szeretkezésekből sose lesz baba. Egyrészt a nő mentális állapota, a túlzott kívánás (tudom, hogy furán hangzik, de igaz) olyan hormonális állapotot okoz, ami nem kedvez a megtermékenyülésnek. A viselkedésbeli megnyilvánulása is nagyon tipikus: semmi érzelem, csak kötelesség. Emiatt még a kapcsolat is gallyra mehet. Számos példa van arra, hogy a hozzátok hasonló párok 2-3 évig próbálkoznak, majd lombik/örökbefogadás után egy évvel mindenki meglepetésére, váratlanul teherbe esik a nő...

Ráadásul a túl nagy gyakoriság lerontja a spermaképet, és a heti 3. alkalommal már félig-meddig "vaktölténnyel" lősz.


A másik oldalon ott vannak azok, akik azért mennek abortuszra, mert félrészegen egy buli után összefeküdtek egy ismeretlennel vagy pedig egyszer nem védekeztek mert lesz@rták az egészet és csak a pillanattal foglalkoztak (vagyis semmi stressz) és máris jött a baba.

Vagyis nektek ezt a "programszerű" gyerekcsinálást mindenképp be kellene fejezni.

2013. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

(3-as vagyok)

de ha beszéltetek róla,és még most is ez van, akkor el kéne gondolkozni,hogy egy ilyen kapcsolatban érdemes-e gyereket vállalni.

Az hogy a párod minden alkalommal kiakad, ha nem szexelsz vele mint egy gép, tuti nem segíti elő a teherbe esést.

Így,hogy mindketten feszültek vagytok, szerintem nem fog összejönni a dolog.

Már csak azt kéne megtudni,miért ilyen grörcsög a párod,miért akar ilyen kétségbeesetten gyereket,hogy még téged is elidegenít magától,hogy sikerüljön.

Ezzel akarja megmenteni a kapcsolatotokat?

Milyenek voltatok,mielőtt ez a baba-mizéria elkezdődött?

2013. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommenteket. 30 felett picivel vagyunk már, nagyon szeretnénk babát, hál Istennek egészség és a körülmények rendben vannak és nagyon szeretjük egymást.

Eddigi konklúzió hogy le kellene nyugodni, ezt mondom a legeslegelejétől a páromnak végül engem is beleránt a mélybe...

2013. márc. 23. 11:33
 10/13 A kérdező kommentje:
3-asnak: A kapcsolatunkal nincs semmi baj, nem leláncolás miatt akar görcsösen gyereket, csak az érzelmek, hormonok és közben elmúlt már ő is 30 mindig is korábban akart gyereket stb, szóval a fő probléma a görcsölés kezdetektől. Erre ráerősít az is, hogy szintén a kezdetektől nem ment a kötelező szex és csak telnek a hónapok...
2013. márc. 23. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!