Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jól nézek ki, de r*hadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól nézek ki, de r*hadt unalmas vagyok, lehet valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

Magas vagyok,izmos,átlagos arcú,jól öltözködöm,a külsőmmel nincs gond.

De belsőre sajnos tiszta unalmas vagyok.Nem történik velem semmi érdekes,nem vagyok valami humoros,szórakoztató,nem tudok jól beszélgetni.Csendes vagyok,nem túl sok önbizalommal.Csinálok pár dolgot(zene,harcművészet),de eze nem nagyon érdekelnek senkit.

Lehet így valaha barátnőm? Kezdeményezek néha,de az ott el szokott akadni,hogy kb. 1 óra alatt megun a leányzó,utána meg kínos lesz az egész..

Asszem még sokáig nem lesz emiatt barátnőm,annyira rossz:(

17/F


2013. márc. 16. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Főleg ha kedves vagy, és nem pedig egy beképzelt bunkó. Mondták, hogy unalmas vagy, vagy csak te gondolod így?
2013. márc. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha nekem olyan külsőm lenne, mint nekd, akkor már rég becsajoztam volna.

Mázlista vagy.

Én alacsony, girnyó kis csúfság vagyok, egy csaj sem akar velem még randizni sem. Ennyit arról, hogy a lányoknak nem a külső számít...

2013. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
a ribancoknak tényleg csak a külső számít ;) L
2013. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagy nyitott az ilyesmire,de agykontrollal vagy meditációval javíthatsz az önbizalmadon.Ha nem mersz,nem tudsz igazán jókat beszélgetni,ott márpedig az önbizalomkészségen kell javítani. El kell fogadnod magad.

Egy jó tipp:

Naponta vagy 100x mondd el magadban,vagy hangosan a következőket:

Nagyon jó a humorom.

Rengeteget tudom jártatni a szám.

Nagyon jó beszélgető partner vagyok.

Ha ezt megteszed,egy idő után el is hiszed,és ha hiszed ha nem,javulást mindenképpen fogsz érzékelni!


És negatívumra,mint pl hogy unalmas vagy,csak keveset tudsz beszélni stb-stb,még csak gondolni sem merj! Csak is a fent leírtakra!

Ha ülsz a gép előtt,unatkozol,vagy csak ha sétálás,bármi közben eszedbe jut,mondd el a fent leírt pozitívumokat.Egy nap minél többször.


Furcsának tűnhet,de ha megpróbálod megfogod látni hogy nagyon is gyümölcsöző. Veszíteni nem veszthetsz semmit. Egyébként ez fordítva is igaz,ha sok negatív sz@rt mondasz,aztán hiszel el magadról,úgy is lesz.


Egyéb megoldás:

Rengeteg pofázós lány van. Próbálj meg olyanokkal ismerkedni akik rengeteget dumálnak,és mellettük meg sem lehet szinte szólalni,annyira szeretik jártatni a szájukat.

2013. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én is így vagyok csak én nem vagyok jóképű és izmos...ja de engem 1-2 hónap után unnak meg a lányok.
2013. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!