Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jól nézek ki, de r*hadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól nézek ki, de r*hadt unalmas vagyok, lehet valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

Magas vagyok,izmos,átlagos arcú,jól öltözködöm,a külsőmmel nincs gond.

De belsőre sajnos tiszta unalmas vagyok.Nem történik velem semmi érdekes,nem vagyok valami humoros,szórakoztató,nem tudok jól beszélgetni.Csendes vagyok,nem túl sok önbizalommal.Csinálok pár dolgot(zene,harcművészet),de eze nem nagyon érdekelnek senkit.

Lehet így valaha barátnőm? Kezdeményezek néha,de az ott el szokott akadni,hogy kb. 1 óra alatt megun a leányzó,utána meg kínos lesz az egész..

Asszem még sokáig nem lesz emiatt barátnőm,annyira rossz:(

17/F


2013. márc. 16. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 fospuska ***** válasza:
majd egy harcművész csaj megáll. azzal lesz miről beszélgetned.
2013. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

ha tudod mi a hibád miért nem teszel ellene?

am nincs unalmas ember csak lusta:D

2013. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyéjszakás kalandjaid lehetnek,mert oda nem kell szöveg.Ismerkedés nélkül rácuppannak a csajok a jópasikra akik utánna vihetik megdugni őket.Viszont az tény hogy hiába helyes az illető,ha unalmas mint a szar akkor abból nem nagyon lesz hosszútávú kapcsolat,főleg ha szép csajról van szó,mert azoknak kaland kell
2013. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha már vannak hobbijaid, érdekel valami már nem vagy unalmas. Kicsit légy nyitottabb. Ritka a korodbeli értelmes lány. Hasonló lánynál próbálkozz aki nyugisabb típus.

Én is ilyen vagyok és tényleg nem könnyű párt találni akinek nem az a legfontosabb, hogy a társaság közepe legyen és bulizgasson. Valami középutat kellene találni.


22/N

2013. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem nagyon,nem alapozhatod a dolgokat a harcművészetre meg a zenére,ennyi közös témával jó ha 1 hónapig működhetne a kapcsolat
2013. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ja igen,azt elfelejtettem mondani hogy ezen ne idegeskedj.Nem mindenki lehet szófosó,nagydumás stb,nem kell erőltetni a dolgot.Annyit viszont tehetsz hogy ismerkedel pl interneten kezdésként és olvasol mindenféle témáról vagy hírekről és azokat is szépen lehet boncolgatni


Azt se felejtsd el hogy az elején általában nehezen indulnak be a dolgok,továbbá ha a csaj olyan buta mint a s*gg akivel semmiről se lehet elbeszélgetni akkor nehogy már én érezzem magam szarul...Úgyhogy nem csak te vagy a hibás ebben.Ha a csaj löki a dumát egész nap te meg semmit nem tudsz mondani,na akkor nem ártana gyakorolni a kommunikálást,tágítsd az érdeklődési köreidet,ismerkedj,járj társaságokba stb

2013. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezen nem lehet változtatni.
2013. márc. 16. 21:59
 9/15 anonim ***** válasza:

Butaság,amit mondasz.:) Senki se unalmas onnantól,hogy egyáltalán szeretne beszélgetni.Ha vevő a beszélgetésre,onnantól már nem reménytelen eset,csak a többieknek igyekeznie kell. Az egyetlen baj,hogy te máshoz értesz,mint pl az átlag,ezért nyilván kevesebbeket kötsz le vele,mert azok meg a sajátjukat mondják.:D Ez beszédpartnertől is függ. Ha megtalálod az illetővel a közös hangot,simán megy(ez azt is mutatja,hogy össteilletek-e) aztán utána lesz egyre több közös élményetek,aztán onnan te is tudsz miről sztorizni.:) Meg a tájékozottabbakkal amúgy jobban lehet,de ez mellékes.


Most a regénnyi szöveg alapján biztos gondolhatod,hogy ezt én nem érthetem,vagy hasonlók,pedig hajajj.. Elég kellemetlen érzés ülni valaki mellett úgy,hogy szeretnél te is hozzászólni,meg ne egyoldalù legyen a beszélgetés,de hiába,mert ő meg olyan sztorikat mesél,amibe esélyed sincs bekapcsolódni.(max. valami hülyén hangzó kérdéssel-tapasztalat):D Szóval vannak ilyen esetek,de találok azért bőven olyanokat,akikkel tudok tényleg beszélgetni,nem csak bájcsevegni az időjárásról.:) Próba-szerencse. De mondom,nem csak rajtad múlik,nem csak neked kell igyekezni. Meg erre is igaz,hogy gyakorlat teszi a mestert. Pl elképzelsz valami beszédhelyzetet,egy spontán mondatot,amit a másik mond(bármiről),és hogy te erre mit mondanál neki,hogy folytatódjon érdekesebben is a beszélgetés,hasonlók. Most nyilván ez hülyén hangzik így,hogy magadban beszélgess,de na.:D Szóval meg kellene szoknod az ilyen szituációkat,és akkor menne,meg nem akarok senkiből skizot faragni.:) Azért remélem,segítettem,és bocsi az elírásokért,ha vannak.

16/L

2013. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bármilyen hobbiról lehet úgy mesélni, hogy érdekes legyen másoknak is, csak előadásmód kérdése.
2013. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!