Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok az jó lenne csajozásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az jó lenne csajozásnak, ha a folyóson a csajoknak azt mondanám jó tanulást (persze ha tanulnának) és ezt mosolyogva?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben mi a csajozás?
2013. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem eröltetted meg magad max lesz min röhögni.
2013. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor mit mondjak nekik?
2013. márc. 11. 13:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A csajozás az,hogyha a válladra dobod és elviszed.Utána meg közlöd vele,hogy asszonyoddá teszed.
2013. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekik ? max neki ha nem tudod mit kell mondani akkor elősször egyszerre csak 1-re kellene koncentrálni. (Nem szeretik a lányok ha kiabálnak nekik mindenféle hülyeséget lásd melósok)
2013. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

meg azt se ha fülog érő vigyorral annyit mondasz mikor elmész mellettük hogy "sziasztok lányok" totál hülyének néznének


akkor már inkább az hogy bocsi elvesztettem valamit segítettek megkeresni? ha megkérdezi hogy mit akkor meg megmondod hogy a telefonszámod hagytam el.

2013. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
mennyi idióta... jesszus
2013. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7:Ha ezt nekem mondtad,akkor köszönöm a bókot!:D
2013. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!