Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimutatom azt, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimutatom azt, hogy tetszik nekem és ezzel elvesztem az érdeklődését? Így működnek a férfiak?!

Figyelt kérdés

Volt már jó pár próbálkozásom.

A képlet szinte mindig ugyanaz.. ahogy a srác tudatára hozom, hogy bejön nekem, az érdeklődés köddé válik. Eltűnnek az SMS-ek, hívások stb.


Másnál is így van? Miért van ez??


Ha nem mutatom ki, akkor meg lehet hogy azt hiszi esélytelen és ezért dob..


2013. márc. 9. 22:38
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ez furcsa én biztos nem tennék ijet!
2013. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
vagy a kiszemeltjeid voltak hülyék v. te veled van a probléma.
2013. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsian várom a válaszokat , ez a problematika engem is érint .
2013. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Ha kimutatod azzal nem veszlik el az érdeklődés hanem inkább erősödik. Valamit rosszul csinálsz illetve rosszul látod. Ha nem mutatod ki akkor hiheti, hogy esélytelen, de hogy dob, ha nem jártok? Inkább más után érdeklődik.
2013. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezek mindenképp dobtak volna..

Normál férfi ennek örül.

2013. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet nem jól mutatod ki hogy te is érdeklődsz utána.. és túl nyomulsz.. aminek még nincs helye.. és a pasi úgy gondolja inkább hanyagol mert túl sok vagy már az elején. felteszi a kérdést magában mi lenne később.. és azt mondja inkább ne.... leírhatnál 1-2 szitut hogy mégis lássuk hogy mit takar az hogy kimutatod érdeklődsz irántuk.. ők mit írtak az sms-ekben és te mit reagáltál rá ?
2013. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

2! ez tetszett, mert két esélyes a dolog

ezek mindenképpen dobtak volna, N

2013. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát pl. ha elmegyünk valami közös programra, a randi után pár órával írok egy SMS-t (csak úgy) hogy köszönöm szépen, nagyon jól éreztem magam és remélem hamarosan újra látjuk egymást. Ez ennyire rámenős és ijesztő?! Ha én pasas lennék, örülnék ennek mert így legalább tudnám hogy mi a helyzet.
2013. márc. 9. 22:54
 9/15 anonim ***** válasza:

nekem nem tűnik ijesztőnek, de én is lány vagyok


én azon gondolkodom el néha, hogy oké, tegyünk úgy mintha nem érdekelne a pasi, sőt legyünk elutasítók vele (legalábbis kicsit), hogy felkeltsük a vadászösztönét, de akkor meg nem pont ezzel ijesztjük el? akkor mi a jó megoldsá?

2013. márc. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én örülnék ha a lányok jeleznék, hogy mi a téma ilyen téren, mert sokszor nem vagyok képben, hogy most hogy is van ez, ha meg rákérdezek, akkor meg vagy csak félrebeszélnek, vagy leszólnak, hogy észrevehettem volna, hogy nem/igen... :)

F/19

2013. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!