Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki lenne a legjobb Christian Grey, és Anastasia Steele szerepére?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 12:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Én.

Mindkettőre.

56/F

2013. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kedves első! Bárki mondta is Neked, hogy szellemes vagy, nem a barátod....
2013. márc. 3. 12:10
 3/16 anonim ***** válasza:

Én olvastam a könyvet fiú létemre.

Nekem Anastasia szerepére mindig Charlize Theron arcképe jelent meg.

Mr.Grey szerepére meg saját magam!:)

Ugyan is az egyik szemem szürkés a másik meg kék.Heterókromiám van,ez egy adottság...Sajnos ezzel kell élnem így.

Egyébként sz*r könyv volt számomra,de azzal is tisztába vagyok,hogy nem férfiaknak íródott.

18/F

2013. márc. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Bármennyire szép is Charlize Theron az én elképzeléseimben nem illik hozzá Ana szerepe, meg hát már nem is úgy néz ki, mint egy 21-22 éves. Rólad nem nyilatkozhatom, nem tudom mennyire lennél Mr. Grey. :)
2013. márc. 3. 12:21
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Inkább ne hangoztasd, hogy olvastad ezt a szennyirodalmat, ráadásul még foglalkoztat is, méghozzá pozitív viszonylatban...
2013. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Miért ne hangoztatnám?Nekem tetszett, mint ahogy sok millió más embernek is. Neked pedig nem tetszett, mint sok millió(?) más embernek. Ez alapján talán ne ítéljünk meg senkit.
2013. márc. 3. 12:35
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Az semmit nem jelent, hogy sokaknak tetszett, mivel az emberek elég nagy része sajnos birka, akinek igénye van az igénytelen f*sra. :)
2013. márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Őszintén? Lef.som. A világirodalom legrosszabb könyve, MINDEN tekintetben. Nulla karakterek, nulla cselekmény, nulla karakterfejlődés, és még a szexjelenetek is maximum 15 perces gyors numerák. Míg Mr. Gray elvileg nagy női szakértő, szerinte menstruáció közben a nő semmi esetre sem eshet teherbe, a tampon a vécébe való, és hogy a 15 perces "dugás" minden esetben maradéktalanul kielégítő minden nő számára. Tipikus példája az elnyomó kapcsolatoknak, Tvájlájt barátnőjével kézen fogva, és aki ezeken szocializálódik, tök elfogadhatónak tartja majd, ha az ura drága ajándékokkal akarja elk.ssoltatni, a szeretetét kifejezni és lelkileg és érzelmileg terrorizálja. Az egy dolog, hogy sokan olvassák, meg sokan szeretik, értelmes ember tudja, hogy a köz ízlése irodalomból egyes alá. Igazából rosszul is érzem magam, hogy a könyvet egy bekezdésben említem az irodalom szóval.
2013. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki a birkább. Aki elolvas egy könyvet, amit sokan leírnak, vagy az aki nem képes egy kérdést értelmezni, és arra válaszolni. :)

A kérdésem nyilván nem azoknak szól, akik számára ez teljesen érdektelen.

2013. márc. 3. 13:14
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Válaszoltam, írtam, hogy lesz.rom. Viszont az igényességem nem engedte, hogy szó nélkül hagyjam magát a könyvet.
2013. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!