Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság már csak az izmosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már csak az izmosabb és testesebb férfiak lehetnek sikeresek a nőknél?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 00:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%

Igen, csak akkor van esélyed, hogy ha 120 kiló, színtiszta izom vagy. Az összes többi, házas / párkapcsolatban élő, normális (vagy vékonyabb) alkatú ember csak érzéki csalódás.

Esélyed sincs.

Feküdj le és sírj, mert gonosz voltam.


Freak: a statisztikák 73%-a a legtudományosabb hasraütéses módszerrel születik ;)

2013. márc. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Alacsony vagyok és 53kg, amelyik csajnak nem kellek az egy felszínes válogatós személy, úgyhogy nem is érdemli meg, hogy szeressem.
2013. márc. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Igen gizda, menj el gyúrni. Miért kell állandóan rinyálni, hogy én senkinek sem tetszem, meg miért nem szeretnek a lányok? Ha néznél ki valahogy biztos nem lenne ilyen problémád."


Hát őszintén szólva elég sz@r egy világban élünk akkor, ha csak egy izmos/testes ember számíthat jól kinézőnek.

2013. márc. 3. 10:08
 14/27 A kérdező kommentje:
Ápoltság mellékes, csak a qrva izmok, semmi más.
2013. márc. 3. 10:09
 15/27 anonim válasza:
61%
Ne légy már hülye! Az a lényeg hogy azért mégse nézzél ki úgy mint kákabélű. Mért nem mész le edzeni valahová? Szerintem azért mert lusta vagy és otthon a gép előtt várod a megoldást hogy jön egy hercegnő egyszer csak akinek szexi hogyha 180 magas vagy és 50 kiló...
2013. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Azért az 50 kilót bőven felülmúlom. :D
2013. márc. 3. 10:20
 17/27 A kérdező kommentje:
Komolyan alig tudom elhinni, hogy a nőknek semmi más nem számít, csak hogy gyúrjon az illető. Megyek is prostituáltakhoz asszem, mert senki kedvéért nem fogom kigyúrni magam, és bevállalom azt is, hogy feleség nélkül maradok...
2013. márc. 3. 10:27
 18/27 anonim ***** válasza:
76%
Igen, csak azoknak az embereknek van barátnőjük akiknek van pénzük izmosak és csakis és kizárólag ferrárival járnak.
2013. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
76%
"Komolyan alig tudom elhinni, hogy a nőknek semmi más nem számít, csak hogy gyúrjon az illető" Ezt honnan vetted? Ha elkezdenél edzeni, jobban éreznéd magad. Tökmindegy, siránkozzál csak, és fogd a testalkatodra, hogy miért nincs nőd.
2013. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
65%
Meg a magasvékonyak.
2014. okt. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!