Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony/vézna férfitársaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony/vézna férfitársaim, akik sikeresek a nőknél! Mi a titkotok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Az, hogy egyátalán nem foglalkozunk vele, hogy nézünk ki. Igaz most én is magamalatt vagyok, egy nő miatt, de már kezdek jobban lenni.


Szemezek vele stb, és nem az jár a fejemben "jaj de ronda vagyok"...


Amúgy nem teljesen vagyok vézna! 64kg és 180 cm. De papir szerint "normalis" a testtömeg indexem.

2012. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nőként válaszolom, szerintem az, hogy sok nőnek ez a típus az esete. Például nekem is. A túl izmosság, elhízottság kizáró ok!
2012. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Van, mikor a haverjaim, és az utcán is megszólnak idgenek a hátam mögött, hogy milyen vékony meg vézna vagyok. Főleg a csajok szokása ez. Sose ismerkedek velük, de emiatt pláne nem merek egyhez se odamenni beszélgetni, mert van egy gyanúm, hogy semmi értelme nem lenne.
2012. júl. 4. 17:55
 4/15 A kérdező kommentje:
Elszomorít, hogy számtalan hozzám hasonló véznát látok barátnővel, de nekem ebben sose volt részem. Egyszerűen nem értem már ezt az egész világot, mintha összeesküdött volna ellenem.
2012. júl. 4. 17:57
 5/15 A kérdező kommentje:
Magas vagyok, jól öltözött, ápolt is ráadásul.
2012. júl. 4. 17:58
 6/15 anonim ***** válasza:

4. Ha sok hozzád hasonlónak van barátnője, akkor nem veled van a gond. A megszólókkal ne foglalkozz.

Nekem például a nagydarab, kigyúrt, vagy mackós fiúk nem jönnek be.


Meg nem szólom őket, ez igaz, de ismerek olyat, aki igen.


Más a nők ízlése, ez a lényeg. :)

2012. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem is szemrehányóan, meg undorodva szólnak meg, csak meglepődve. Nem értem, miért szokatlan látvány egyesek számára...
2012. júl. 4. 18:03
 8/15 A kérdező kommentje:
Meg akkor miért bámulnak meg még pluszba, amikor szemet szúr nekik?
2012. júl. 4. 18:04
 9/15 anonim ***** válasza:

Én most ilyen vagyok:


[link]


Kivágtam a fejem, anonimitás miatt. 2-3 hete elkezdtem aktívan felülés/fekvőtámasz, majd meglátjuk mi sül ki belőle.

2012. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az én hasam jóval laposabb, mondjuk futó vagyok.
2012. júl. 4. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!