Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim, Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, Ti milyen dezodort és/vagy parfümöt használtok?

Figyelt kérdés

Sima hétköznap is használtok parfümöt, vagy ilyenkor csak dezodort?

Dezodor tekintetében az Old Spice-ból használom a kenhető változatot, azzal nincs is gond, de ami a spray-t illeti, 1-2 óra, és már el is párolog, akárhová fújom. Valahogy mintha régebben más lett volna.


Köszönöm a válaszokat előre is!!!


2012. jan. 3. 22:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Old Spice: original, ha az nincs akk. kilimajaro. Playboy Miami. és a kedvenc: Versache Blue Jeans ( erre ugrik minden lány ismerősöm, szét szednek, ha az van rajtam :D )
2012. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
a jó zsíros szalonnás a legjobb!
2012. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

MK-8 RPS (Red Pepper Spray)

[link]

2012. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a White Water változatot használom, lehet, a család többi tagját még nem próbáltam.
2012. jan. 3. 22:22
 5/24 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: köszönöm!
2012. jan. 3. 22:23
 6/24 anonim válasza:
Én stift+parfümre esküszöm! Valami semleges illatú stift pl. Nivea és Garnier, (az illatok keveredésének elkerülése végett) és tartós parfüm, jelenleg Chanel Allure.(lehet sznobozni, nem azért drága, mert az van ráírva, hogy Chanel, hanem azért mert reggel felteszek belőle és estefelé miután hazaértem még mindig érződik...) A stift végzi az izzadásgátlást, a parfüm meg egész nap szolgáltatja a jó illatot;)
2012. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Majd ha normális kérdést teszel fel (nincs vele baj egyébként, csak szex, szerelem kategóriába...), akkor kapsz normális választ. Így arra tudok gondolni, hogy valami dezodorfétised van.
2012. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#7 válaszolónak


Szerintem a kérdés érthető, a többiek vették a lapot. Azért ebbe a kategóriába írtam, mert ezt olvassák a legtöbben és valamelyest összefügg a párkapcsolati témával. Azon belül az egyéb kategóriában tettem fel.

2012. jan. 3. 22:30
 9/24 anonim ***** válasza:

old spice bahamas stift

Yves Saint Laurent L'homme Edt parfüm

2012. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy ez a kérdés hogy lendíti előre a párkapcsolatodat, szerelmet vagy szexet? Én nem használok semmilyen dezodort egyébként. Elegendő a tusfürdőm illata. Nem vagyok büdös, nem szeretem a sziszegős szappant. Rólad se feltételezem, hogy kellemetlen a szagod, viszont engem taszít a pacsuliszag... Meg az, hogy a tévé tömi az emberekbe, hogy anélkül már csajozni se lehet.

Nagyapám arcszeszen kívül nem használt semmit és ő se volt büdös.

2012. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!