Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan vannak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan vannak még ilyen emberek? Mitől ilyenek?

Figyelt kérdés
egyik (jó)barátomról van szó, 28 éves, de azt mondja nem akar se barátnőt, se feleséget, se családot mert h ők csak hátráltatják a (most) még a tanulmányaiba később pedig a karrierjében. kérdeztem tőle h de és mit gondolsz milyen érzés lesz az ha majd 40-50 évesen karriered csúcsán egyedül üldögélsz a flanacos lakásodban és nem tudod senkivel se megosztani az örömödet. a válasz nagyon egyszerű volt: "nem is akarom"
2013. febr. 22. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kellene minden áron feleség. Csak mert a társadalom elvárja? Ismertem egy srácot, 37 évesen 22 éves barátnője volt, se gyerek, se feleség, éltek boldogságban, fiatalon, élvezte az életét, szórakozni jártak, stb. Mások meg már 25 évesen úgy élnek mint a nyugdíjason, csendben, kettesben, családosan. Komolyan, mi ebben a jó, azon kívül hogy a társadalom ezt várja el.
2013. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból igaza van, hogy egyszerűbb úgy az élet. Az hogy érzelmileg is jó-e, szerintem nem, illetve maximum biztonságosabb, mivel senki nem csal meg, hagy cserben stb. De ha gyyőzöl, sikered van, akkor sem tudod nagyon megosztani senkivel, hacsak nem elég neki ahaverok vagy mittudomén. Most nekem is kényelmesebb így, de nem akarok életem végéig egyedül maradni.

Szerintem dacból mondta. Igaza kell, hogy legyen...

2013. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
jóó ez nem ugyanaz mint egy nő :D egy nő elveteti magát egy gazdag palival és él mint egy kitartott h ujját nem mozdítja :D Egy sikeres férfi az más :D Azt leélik, lehúzzák keményen a sok kis ku-rva ha nem figyel.Tehát ég és föld a kettő.
2013. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk arra is gondolni kell, hogy mi lesz vele időskorában. Ha nincsenek pl. rokonai, akkor ki fogja ápolni, ki fog róla gondoskodni, ha egyedül marad, és senki rá se nyitja az ajtót? Oké, hogy vannak haverok/barátok, de nekik valószínűleg lesz családjuk, és nem lesznek mindig ott, ha segítségre lesz szüksége. Nyilván nem kell áldozatot hoznia senkiért, ha nem lesz családja, de őérte se fog senki áldozatot hozni, ha történetesen arra lenne szüksége. Az egyedüllét mögött gyakran az áll, hogy az ilyen emberek tényleg kibírhatatlanok, esetleg önző törtetők, de van, aki tényleg csak hárításból mond ilyeneket.
2013. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igaza van! Idősebb korára biztos nem lesz olyan jó egyedül, meg ha nem lesz kölyke akié legyen utána.

De akkor is egyetértek vele, több szól ellene mint mellette. Azt viszont nem értem miért "kötelező" a feleség?

2013. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból igaza van, hogy egy rossz kapcsolatban tényleg esélytelen lenne az, hogy fejlődjön, vagy bármit elérjen és egyszerűbb, ha magának megszerez mindent.

Minden házasság szinte válással végződik, mert a nők ösztönlények.

2013. febr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!