Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bűn rávenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bűn rávenni egy pasit hogy foglalkozzon többet a külsejével, esetleg "elküldeni" kozmetikushoz? A barátomról lenne szó. Mi számít férfiatlannak manapság?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy problémás az arcbőre pl., szóval néha annyira száraz h már-már hámlik, ilyenkor igazán bekenhetné vmi hidratálóval, néha használhatna bőrradírt, h ne legyen pattanásos, vagy elmehetne egy kozmetikushoz.

Kicsit foglalkozhatna magával többet is. Én nem magam miatt akarom ezt, hanem neki is jobb lenne, mert mindig csak bosszankodik, látom rajta h zavarja, de amikor tippeket adok neki, az már b.zis, neki erre nincs ideje mindennap, örül ha megmossa a haját, a kozmetikustól fél mert mit gondolnak majd róla stbstb...

Én egyáltalán nem tartom férfiatlannak ha egy pasi kicsit igényesebb, sőt nálam ez egy bejövős dolog, felőlem nézheti arcpakolásban velem együtt a TVt, ha attól ápoltabban fog kinézni, de sztem ezzel a vélekedésemmel egyedül vagyok mert még attól se akadnék ki ha néha, nagyon fontos alkalmakkor pl. korrektort használ - amitől sztem a legtöbb ember kiakad.

Ti hogy vagytok ezzel fiúk? Mi az ami még belefér, mi az ami a nagytöbbség szemében már nem elég férfias?

Illetve hogy reagál(ná)tok a barátnőtök nyaggatására?


2013. febr. 21. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Én nehezen viselnélek el max ha szól szopsz! Nem kevés elvárásod lehet
2013. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jól...
2013. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Én megyek magamtól is kozmetikushoz. A pedikűrös meg még házhoz is jön. :)
2013. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled kérdező! Anno én is elcibáltam a barátomat kozmetikushoz, illetve vettem neki pattanástalanítot, hogy márpedig ezt használni fogod, mert egyrészt zavarták a pattanások(csak ugye kozmetikushoz elmenni ciki fiúnak-ami hülyeség), másrészt pedig engem is zavartak és mindig csak kikaparta őket. Szerintem próbálj meg beszélni vele, bőrgyógyászhoz is elmehet, az mégsem ugyanaz, mint a kozmetikus és talán jobb kencét is ír fel rá.
2013. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Használok arcradírt és volt hogy elmentem kozmetikushoz arctisztításra. Akinek problémás a bőre tegyen ellene. Ez igényesség kérdése, nem férfiatlanságé ...


38/F

2013. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Látom azért nem minden fiú szemében számít ez férfiatlanságnak. ez végülis jó, már csak neki kéne elmagyaráznom:)


4es, ezekszerint nem vagyok egyedül, sztem is kissé csúnya amikor kikaparja elég csúnya stb...

Beszélek majd akkor vele mert eddig csak célzásokat tettem. a bőrgyógyászra azt mondja h inkább a kozmetikus v akármi szörnyűség. de oda ő nem megy. ezt még vhol ,megértem mcsak annyiban is marad a dolog, mert kozmetikushoz se megy. :)

2013. febr. 21. 17:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól teszed, vedd rá nyugodtan! Az én párom bőre is pattanásos volt, kozmetikushoz, bőrgyógyászhoz járt, sőt még gyantátztatni is(nagyon erős a szőrzete), amit még a nők többsége is nehezen vállal be. A saját érdekében megtehet annyit hogy bekeni a bőrét ha száraz, stb. :)
2013. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Kozmetikushoz járni buzıs, de úgy látszik, ti csajok már ezt is elvárjátok.
2013. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem is a barátnőm beszélt rá a kozmetikusra és nem bántam meg. Először amúgy attól tartottam h ott fognak csacsogni a fejem felett miközben én enyhén furán fogok kinézni az arcomon a sok kenceficével... de egyáltalán nem ez volt, nem volt rajtam kívül senki, tök jól lazítottam, zene ment, olyan mint egy masszázs, csak néha azért fájdalmasabb :D


Tény h az ember ezt férfitársai előtt nem hangoztatja h kozmetikushoz jár(a nők meg úgyis maguktól észreveszik), mert h cikis. Ami szerintem eléggé gáz a mai társadalomra nézve. A kozmetikusom szerint rengeteg férfi vendége van, ergo sokan felismerték, h kéne vmit kezdeni magukkal, csak titokban teszik. Hát én akkor már inkább ez utóbbi okosabb fajtához tartozom, mint a birkákhoz.....


Arckrémet is ő ajánlott, azt használom is rendszeresen, meg egyéb arcápoló szereket, de korrektort egyszer használtam életemben, azóta igazából nem volt rá égető szükségem. De ha kéne, használnám, inkább mint h ronda legyek... az csak egy bőrszínű festék... manapság túlzásba viszik az emberek ezt a b.zis nem b.zis kérdést...

Ami sztem már túl sok az a sminkelés (eltűnteti a férfias vonásokat), szemfesték, szájfény meg ilyesmik... meg a nőies ruhák nagyon gázosak (rózsaszín dekoltált gyémántberakásos izompóló, csőgatya)... főleg amikor egyszerre minden. De ma már minden 2. srác így néz ki a szórakozóhelyeken, tehát lassan az lesz a fura ha vki nem ilyen.

23/F

2013. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!