Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire mennyire tudnánk kijönni egymással?

Figyelt kérdés
nagyon csendes, zárkózott lány vagyok. nem igazán tudok kapcsolatokat kialakítani. de egyik ismerősöm mondta, hogy egy hozzám hasonló fiút ismer aki szintén nagyon zárkózott, mint én és ahogy mesélt róla a tulajdonságairól teljesen magamra ismertem. már már nagyon megszeretném ismerni.:)szerintetek egymás előtt megtudnánk nyílni?
2013. febr. 17. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Megnyílni nem.De a pókhálót letudnátok söpörni elhanyagolt testrészeitekről.
2013. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én szerintem neked pont 1 vagány nagy dumás csávó kéne ha 1 olyan emberrel jössz össze mint te tuti h egymás mellett fogtok ülni csendben

és amúgy is az azonos pólusok taszítják egymást az ellentétesek viszont vonzzák

2013. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor mégis miért érdkel ennyire engem a srác??
2013. febr. 17. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert találtál egy hozzád hasonló embert, akiről úgy érezheted, hogy "ismered", mert tudod, milyen zárkózottnak lenni, hiszen te is ilyen vagy. Szerintem inkább emiatt érdekelhet téged, nem feltétlen érzelmileg.
2013. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetetlen. Először barátként ismerjétek meg egymást, aztán bármi lehet majd később :) A lényeg, hogy ne rögtön összejönni akarjatok, mert ahhoz nem fogtok megnyílni egymásnak eléggé kezdésből.
2013. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
haha még jó hogy megakarom ismerni elsőnek. milyen is lenne már.. :D
2013. febr. 17. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor hol a probléma? :)
2013. febr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nincs probléma. én azt kértem mennyire jönnénk ki egymással?

ajj annyi buta ember van :(

2013. febr. 20. 16:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Félre értettél :) ( bár engem nem nehéz, mert én máshogy gondolkodok, mint az átlag ) Ha tudod, hogy csak megismerni akarod, akkor hol a probléma, mitől félsz? miért gondolod, hogy nem jönnétek ki? nincs probléma itt sehol se :) biztos jól kijöttök és kész, én nem látok problémát :)
2013. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!