Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kérdés nőknek . Mit tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kérdés nőknek . Mit tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha van egy pasi aki nagyon be van indulva ,le tud vele akkor is feküdni az adott nő , ha nem tartja kifejezetten vonzónak . A csókjai hatására azért van egy kis vágy .

2013. febr. 15. 22:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.Kerlek olvasd vissza,amit irtam,mert felreertetted.

Nem az volt a fo probléma,hogy haver,hanem,hogy nem vonzodtam hozza szexualisan.Sem a jelleme,sem a kulseje nem tetszett.A szex eleg sz.r volt vele,mert gatlasos volt,hatarozatlan,tapasztalatlan,egyhangu és hianyzott belole a spontaneitas.

Azert fekudtem le vele,mert megsajnaltam,és oromet akartam neki szerezni.

2013. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!