Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátom folyton a mellemet fogdossa? (nyilvánoshelyenis)

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 12:54
 1/9 anonim válasza:
100%
2 lehetőség van. vagy nagyon kicsik a melleid és mindig ellenőrzi, hogy nőttek-e már, vagy annyira nagyok, hogy a barátod a látásproblémája miatt mindig beleakad a tapogatózó kezeivel.
2013. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 winR ***** válasza:
Mellfétise, mellmániája van. Vagy állandóan beugrik neki ösztönösen a csecsemőkora :-)
2013. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nemtom miért de irigykedem
2013. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ciciperverz Ciciperverz Ciciperverz Ciciperverz Ciciperverz Ciciperverz Ciciperverz Ciciperverz Ciciperverz Ciciperverz
2013. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Korodból ítélve ő is ilyen fiatal, komolyan gondolja amit csinál és szereti a melleidet. Csak nem gondolja, hogy egyébként nyilvános helyen ilyet nem szokás csinálni.


Az én párom is nagy ritkán ezt csinálja, de az az adott helyzetből adódik és mindig csak baráti társaságban(család vagy teljesen idegenek előtt soha, vagy hivatalos helyen..). Szóval ő csak hülyéskedik.

2013. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert szexelni akar.

Nekem is mindig fogdosta nyilvánosan is és már kezdett idegelni...

Szerintem ne engedd neki, egyrészt azzal is húzod az agyát és majd alig várja, hogy kettesben legyetek. :)

2013. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyfajta birtoklás. ezzel mutatja a többiek előtt, hogy az övé vagy, és bármit megtehet veled...
2013. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos formás nagy cicid van,akkor a férfinak vége.Én is állandóan ezt csináltam az exemmel,volt,hogy a seggét markolásztam,rá voltam állva és kész. :D
2013. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van mit fogdosni?
2013. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!