Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a mellemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a mellemet lekicsinyíteni? 15/L

Figyelt kérdés
Csak természetes dolgok jöhetnek szóba.
2011. jan. 22. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Ilyet sem hallottam még... o.0


Tedd présgépbe!

2011. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bocs nem tudom, de olyan nagy hogy kicsinyíteni szeretnéd? Szerintem természetes dolgokkal nem is tudsz, de hátha valaki majd tud valamit mondani. Szerintem kicsi vagy nagy nem az számít, akinek meg igen azzal ne is foglalkoz.
2011. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15 évesen sehogy. Még a melleid is növésben vannak jelenleg, ezért akárhogy is próbálkoznál, valószínűleg több kárt okoznál vele, mint amennyit "segítene".
2011. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A kisebb mellek álltalában formásabbak, és én is erre törekszem.
2011. jan. 22. 11:05
 5/17 anonim ***** válasza:

Sehogy se.

Próbálj meg úgy öltözködni, amiben elvesznek a melleid, de amúgy nincs rá megoldás. Max. ha nagy leszel, akkor plasztika, de szerintem nem éri meg ilyen módon beleszólni a testedbe.

2011. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ezt látnom kéne
2011. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sehogy. Fogadd el a melleidet olyannak, amilyenek.
2011. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért? Most mekkora hogy kicsinyíteni akarod? Egyébként csak műtéti úton lehet.
2011. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kárt tényleg ne okozz vele és ha csak azért csinálnád, mert formásabb, hát... kinek mi a forma, mert van akinek pont a nagy tetszik, nagyon változó a férfiak ízlése:) ne a melled formáld szerintem.
2011. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Képet róla!
2011. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!