Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a mellemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a mellemet lekicsinyíteni? 15/L

Figyelt kérdés
Csak természetes dolgok jöhetnek szóba.
2011. jan. 22. 11:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves sorstársam, először is próbáld meg megszeretni az adottságaidat, hidd el, nem hátrány:-) Én is sokat küzdöttem tizenéves koromban ezzel, irigyeltem azokat, akiknek amolyan "ha borogatja, elmúlik" nagyságú melle volt... Térdig érő bő kockás ingben jártam, és trikóval szorítottam le a melleimet. Aztán egyszer, jóval később jött egy fiú és azóta örülök, hogy nagy mellem van:-)

Ami fontos: jó, kényelmes melltartó, vannak olyan fazonok, amiktől optikailag kisebbnek tűnik. Fontos, hogy pontosan tudd, milyen kör- és kosárméretre van szükséged, és tényleg érdemes beruházni jó melltartóba. (Sajnos B kosár felett alig találni szép és nem drága darabot...)Ha feszesíteni akarsz, zuhanyozáskor felváltva csorgass magadra hideg és forró vizet. Mivel a forma miatt aggódsz, gondolom, neked sem kőkeményen, peckesen áll a melled- emiatt ne aggódj, még egy férfi sem szaladt el sikítva tőlem, mikor tapasztalta, hogy a természetes nagy mell nem olyan, mint a felfújt labda műcicik.

Ha pedig tényleg egészségügyi gondot, hátfájást okoz a melled, mert olyan nagy, akkor még a TB is támogatja úgy hiszem a kisebbítést.

Kitartást, és szeresd magad ilyennek:-)

75/D méretű nő

2011. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

csak úgy, ha képet teszel fel róla, arc nélkül

majd mi lekicsinyítjük Neked ;)

2011. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kösd le. körbe körbe egy fáslival. mint az Árva című horrorban.
2011. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha természetes úton lehetne mellet kicsinyíteni/nagyítani, minden nő tökéletes mellekkel szaladgálna.
2011. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Photoshop.
2011. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Most mondanám, hogy én kézrátétellel bármilyen hasonló problémát orvosolok :D

Ebből is láthatod, hogy nem hátrány a nagyobb mell, sőt, van aki egyenesen megőrül érte. tuti sokan cserélnének veled, még ha ez kényelmetlen is. Szóval a fel a fejjel ( vagy mellel :D ) és ne ügyködj ilyenen. Inkább keress egy pasit akinek pont az olyan jön be mint a tiéd. Gyanítom már a privi gombot nyomogatva is találnál nem egyet...


16/f

2011. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem feszesíteni szeretnéd véletlenül?

Arra kiválóak a mellizom gyakorlatok.

2011. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!