Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a fiukról, akik nagy nehezen szereznek barátnőt ahelyett, hogy elmennének gyurni és akkor már válogathatnának a csajokból?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 00:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell olyan lány, akivel azért járok, mert gyúrok.
2013. febr. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Látom kérdező te sem éppen agyra gyúrtál :D

Egyrészről nem mindenkinek jönnek be a nagyon izmos emberek, másrészről a gyúrással van egy nagy gond. Lényegében "üres" izmokat pakolnak fel magukra, amire semmi szüksége nincs az embernek, de legalább az ízületeket tönkrevágja. Továbbá a nagy izomtömegnek megvan az ára. A kardiovaszkuláris rendszer nem tudja ellátni rendesen, és főleg hosszútávon az izmok megnövekedett oxigénszükségletét. Emiatt az ilyen emberek pont ott vesztenek, amit én sokkal fontosabbnak tartok az izomtömegnél. Ez az állóképesség. Persze, fontos a sport, de ha már lehet választani, akkor sokkal inkább elmegyek kocogni vagy biciklizni, mintsem üres izmokat pakoljak fel.

2013. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"Na ezen besírtam. XD"


Pedig akár hiszed,akár nem az ember arca is változik.Ebből látszik,hogy egy percet nem edzettél még életedben.

Az alsó állkapocshoz tartozó izmok például megnőhetnek.

2013. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

#5 te igazán ,,OKOS" vagy.

Látszik gőzöd sincsen erről az egtészről.

Lehet lekoptatott egy ilyen jó fullos csaj és ezért hülyézed le,csak mert ilyen hozzáállással nem kellenél nekik ahhoz fel kell nőni,mind testileg mind agyilag.

Igazat ír kérdező,ha eddzel akkor csinosabbnál csinosabb csajod lehet,nézd meg a Vörös Zolinak és a Bognár Garynek milyen bombázó top10+++ csajai vannak,szerinted ez véletlen?


#22-es ez nagyon nem igaz amit írsz,figyelj én szívbeteg vagyok sajnos()mitrális billentyűm nem zár rendesen),mégis akkorra súlyokkal tudok edzeni,hogy ihaj,aztán volt,hogy edzés után a csajommal kb. egy 3-4-6-os szettet nyomtunk a végén már síkitott,meg nem bírta én még simán bírtam volna,ha egy menet véget ért kezdtük az egészet újra,ennyit arról amit írtál,általában mindig az van,hogy a csaj szól,hogy pihizzünk mert nem bírja a tempómat.Akkor,hogy is van ez?

Mellette éjjel nappal dolgozok is,így kitartásom,ambícióm az egekben,mert ez a sport azt is ad.Jah és ismétlem szívbeteg vagyok.Mi lenne ha az sem lenne?

2013. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
akkor te lennél a hulk.
2013. febr. 5. 22:10
 26/31 anonim ***** válasza:

:D :D

Az lehet

2013. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
na de vágod, hogy ekkora életed van, és mellette még gyakorikérdéseken is itt vagy!
2013. febr. 5. 22:19
 28/31 anonim ***** válasza:
24: Nekem sincs minden rendben a szívemmel, ezért is azokat a mozgásformákat erőltetem, amiknél a kardiovaszkuláris teljesítmény javul. Mellesleg egy autoimmun betegség miatt gyengék az ízületeim, hajlamosak a gyulladásra, továbbá egy rosszul összeforrt törés a jobb csuklómon azt eredményezte, hogy 5 kg-nál nehezebbet azzal a kezemmel nem tudok emelni. De persze te így is a gyúrást erőltetnéd. Az állóképességet ne keverjük a szexuális teljesítménnyel. :D Abban kiegyezhetünk, hogy a sport alapvetően hozzátartozik egy normális férfi életéhez. De, hogy pont a gyúrás lenne mindenkinek a megfelelő, nos ezzel vitatkoznék. Mivel minden ember más és más, ennélfogva mindenki más mozgásformában találja meg az örömöt. És szerintem ez a lényeg, hogy az ember örömöt leljen abban a mozgásban, amit csinál. Hiába határoznám el, hogy megyek, aztán emelgetem a súlyokat, ha abban nem találnék annyi örömet, úgy is abbahagynám. Szóval inkább olyat csinálok, amiben örömöt is lelek.
2013. febr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

ja vágod ezt a 6menetes dolgot én sem értem.


a nök nem a teljesitményre mennek, hanem a minőségre...épp ezért simán előfordulhat az is, hogy egy nyilvános wc-ben lezavart gyorsmenetre egész életében ugy emlékszik, hogy azonnal nedves lesz...a 6menetes sipákolást elfelejti 1-2 éven belül.

2013. febr. 6. 15:17
 30/31 A kérdező kommentje:
mármint ez a férfi személyiségétöl is nagyban függ.
2013. febr. 6. 15:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!