Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a fiukról, akik nagy nehezen szereznek barátnőt ahelyett, hogy elmennének gyurni és akkor már válogathatnának a csajokból?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 00:50
1 2 3 4
 11/31 Grimm92 válasza:
az aki gyur magaval van elszalva.:D jaj ilyen izmos vagyok olyan izmos vagyok. Többet foglalkozna magaval mint a baratnöjével.:) meg nem minden az izom ròl szòl.lehet valaki sovàny vagy kövér mindenki bir magànak talàlni pàrt.:)
2013. febr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

"Ahogyan a tested fejlődik, hozzá fejlődik az arcod is!!"


Na ezen besírtam. XD

2013. febr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
# 12 Dettó xDDDDDD
2013. febr. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Mennék gyúrni de most nincs rá pénzem. Amikor meg dolgozok akkor elég fáradt vagyok ahhoz hogy még kondizzak is utána.
2013. febr. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Szerintem meg van egy csomó nő, akiknek nem jönnek be az izmos, kigyúrt férfiak. Miért ez az általánosítás már megint?
2013. febr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
és mi van, ha nem akarok "válogatni" a csajokból? :DD
2013. febr. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem úgy megy.

Az egyik haverom is,gyúr 2 éve,már izmosabb,de nőkhöz nem mer oda menni,se ők nem mennek hozzá.

Pedig direkt azért akart izmosodni...

2013. febr. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik azért nem találnak párt mert nincs elég önbizalmuk nyitni mások felé. A gyurás nemcsak az izmokrol szól, megerősíti a jellemet is, és ezáltal hogy már azt látja egy csaj hogy nem egy félénk visszahuzodó, hanem egy karakteres ember.
2013. febr. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

18as,nem tudom ki mondta ezt,de legalább 10 embert ismerek,akire nem igaz.

Igaz én csak hobbi gyúró voltam-vagyok néha...

2013. febr. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

#18

Ja, meg a gyúrás az orrodat is tisztítccsa...

2013. febr. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!