Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől még lehet egy nő szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még lehet egy nő szép és csábító?

Figyelt kérdés

Nevezetesen, ha kissé kuszák a fogai. Konkrétan arra gondolok, hogy elöl egymásra nőtt két fog, miután a bölcsességfogak összenyomták a fogsort... ez már elég későn alakult így, most már nem lesz fogszabályozás.

Vagy visszataszítana benneteket ez a tulajdonság egy nőn?


2013. febr. 1. 12:50
1 2
 11/15 Megara. válasza:

Nem tudom milyen árban vannak ezek a beavatkozások, de egyik barátnőmnek most huszonévesen lett fogszabályzója, és az meglepően olcsó.. igaz hordania kell egy évig egyfolytában, de neki is ez a problémája mint neked (így leírás alapján). Szerintem próbálj meg rá spórolni, ha van rá lehetőséged, mert ez egész életedben feszélyezni fog, és odavághatja az önbizalmad.

Vagy próbáld elhinni, hogy így is lehetsz jó csaj (mert lehetsz, de szerintem ide ez kevés, hogy ezt kezded el mondogatni magadnak, szerintem nem tudnád elhinni úgy őszintén)

2013. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
mennyi az a meglepően olcsó?
2013. febr. 1. 13:29
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj :)
2013. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy jártam mint te. Kiskorom óta volt egy kis csámpaság elől, de nem zavart, nem is volt feltűnő. Aztán jöttek a bölcsességfogak és bumm. Engem zavart, és most fogszabályzóm van.

Szép lehet tőle az ember, de szerintem elég illúzióromboló, hogy ott egy szép, csinos pofi, és mikor nevet, akkor csámpásak a fogai. Visszataszítónak nem visszataszító, viszont nem esztétikus.

L

2013. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem nemhogy taszítana meg örülnék is neki.Szerintem szexi:)
2013. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!