Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar az ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar az ha a egy fiú majdnem csak ilyen számokat hallgat?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=S4ix-faKXOA


http://www.youtube.com/watch?v=8Mt6eyu56wo


http://www.youtube.com/watch?v=kAFVacI8jXY


Meg mutathatnék még párat! De otthon is meg bárhol! Mennyire számít a fiú zenei ízlése?


2013. jan. 27. 15:30
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Most nagyon megleptél! Azt gondoltam hogy valami durva metál! :D De ez tényleg jó! De nem hallgatnám magam miatt csak ha valaki más halgatya!
2013. jan. 27. 15:50
 22/31 anonim ***** válasza:

Ez csak egy példa volt. Rock és metál párti vagyok :)


De sokféle zenét szeretek... viszont a rap-et/hiphopot meg a cigányzenét, mulatóst nem tudom elviselni...

2013. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem még ilyet! De nem hiszem hogy valamelyik is hasonlítana egy barbizenére! Ezekre nagyon felpesdül a vérem és legszívesebben folyton táncolnék mikor hallom :D
2013. jan. 27. 15:52
 24/31 A kérdező kommentje:

Pedig vannak nagyon szép rapp számok aminek nagyon igaz és szép mondanivalója van, emellet nagyon jó az üteme is! Viszont nem bírom a káromkodást olyat sose hallgatnék! Véletlenül olyan szórakozó helyre mentünk egyszer ahol pont dopmen lépet fel, gondolhatod hogy sarkon is fordultunk!


De amugy hallottál már egyáltalán normális rappet?

2013. jan. 27. 15:55
 25/31 anonim ***** válasza:
lolololol, a tolerancia győzedelmeskedett megint :D miért kell lepotozni bárkinek is a zenei ízlését? :D én meg gyűlölöm a dubstepet, de nem fikázom azt aki hallgatja.. miért nem lehet elférni egymástól?
2013. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Rap számokban számomra semmi vonzó nincs. Semmi dallam, a mondandó ha van egyáltalán, az is olyan módon van átadva, hogy az taszít. Na meg ahogy te említetted is a legtöbb a káromkodásból áll.
2013. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=0zPV2QWs8Yg


mondjuk ennek nem a mondanivalója számít de hogy rossz lenne a ritmusa?

2013. jan. 27. 16:06
 28/31 anonim ***** válasza:
Hát én 19 évesen elvárom, hogy annak a férfinak legyen ízlése. És hát nekem meg armin, atb, svd, hardwell-ék jönnek be. Tény, hogy cigányzenére jól lehet ropni, de szerintem gázos... A retro partykat meg szeretem. Acdc, roxette, tina turner, jacko sőt még bon jovi is jöhet. Nekem nem jön be, ha a srác inna-t meg alexandra stan-t hallgat.
2013. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Ne húzzatok fel, hogyne számítanak.. ha én [F] altrocker vagyok, a csajom ne hallgasson Children of Distancet.. ebből is nyilvánvaló lenne, hogy nem illünk össze. A zenei ízlés nagyban mutatja egy-egy ember jellemét, előítéletek nélkül is.
2013. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Persze ha én 19 év körüli lennék biztosan zavarna engem is, hogy nem tudunk olyan buliba menni ahol mind ketten jólérezzük magunkat. De mivel elmúltam már 26 is így nem zavarna valószínűleg. Én kérdésem alatt linkelt zeneféléket hallgadtam, exem meg mondjuk Rómeó és Júliát! Nem zavart de ha ő nem hallgatta volna akkor én be nem kapcsolom! Buliba meg csak ital kérdése hogy ki mennyire érzi jól magát!
2013. jan. 27. 17:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!