Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-20 éves lányok! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20 éves lányok! Titeket zavar ha egy fiú pattis, vagy a barátotok az?

Figyelt kérdés

sziasztok:) érdekelne hogy ki hogy viszonyul ehhez, mert engem régebben ez zavart egy fiún de ma már nem..:D írjatok kort is hogy a pasitok az e vagy zavar e

köszi:D

15l


2013. jan. 19. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

pattis?Vagyis pattanás?

Az természetes dolog.Ha tesz ellene valamit akkor főleg nincs gáz.

2013. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pattanásos xd
2013. jan. 19. 21:03
 3/5 poiu ***** válasza:

Siv Widerberger: Szerelem


Sten-Malténak nagy, vörös és elálló

füle van.

Nekem tetszik

a nagy, vörös és elálló

fül.

2013. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem zavar, de persze vannak elviselhetetlen végletek

nekem az a lényeg, hogy törödjön magával, ha ennek ellenére pattanásos, az nem az nem az ápolatlansága miatt van( ezt ugye általában meg lehet állapítani), akkor egyáltalán nem zavar

2013. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem zavar, de persze vannak elviselhetetlen végletek

nekem az a lényeg, hogy törödjön magával, ha ennek ellenére pattanásos, az nem az nem az ápolatlansága miatt van( ezt ugye általában meg lehet állapítani), akkor egyáltalán nem zavar :)

2013. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!