Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék magamnak egy erős, izmosabb fiút?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 21:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

A kétkezi munkát és a konditermet szerintem felesleges összehasonlítani.Szakmunkás ismerősöm egyben lenyom egy 8 órás műszakot és kondiba jár.Èn nem bírnám végig azt a műszakot,de minden gyakorlatot 8-10 kilóval többel csinálok nála,pedig az én munkám is elég fárasztó.Most akkor melyikünk az erősebb? De amúgy kit érdekel?

Én edzőterembe járok,és az átlagemberhez képest erős vagyok,jó az állóképességem,izmos,de arányos alkatom van.

Az átlag "gyúróst" ne keverjük már Schwarzival és Colemannel.

2013. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Kérdező!

Mint magad is láthatod, itt találhatsz magadnak, ahogy Te fogalmaztál, egy erős, izmosabb fiút.:) ez a két kakas az imént csapott össze és tépték ki egymás tollait elég ocsmány és ostoba módon. Remélem kellően felcsigáztak Téged, és bevágódtak nálad ezzel a remek, helyenként nyomdafestéket sem tűrő, ostoba, kislányos veszekedéssel.:)


Kellemes randevúzást!:)



ui: szerintem keress valami informatikust...

2013. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert a szteró zabálókhoz,az utolsó meg egy gyökér.
2013. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Végülis...IZMOSAT keres, és nem ERŐSET.
2013. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
utsó, ezt elfaktad, mert a kérdésben mindkettő benne van:D
2013. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy ilyen nagyon gyúrosat, csak olyat aki nem 170 centi és 50 kiló. Utálom, ha egy kapcsolatban én vagyok az erősebb, és ha az 50 kilómmal én nézek ki izmosabbnak, mint a srác.
2013. jan. 20. 21:03
 27/32 A kérdező kommentje:
A 17 évesnek meg üzenem, igen fiatal lenél hozzám, én már 20 vagyok, de pár év múlva megkereshetsz:P
2013. jan. 20. 21:05
 28/32 A kérdező kommentje:
*lennél, elgépeltem, sajnálom.
2013. jan. 20. 21:06
 29/32 anonim ***** válasza:

Tartogasd magadat nekem szerelmem!:) Megkeres hű lovagod!:D

A két vitatkozónak meg üzenem,hogy gratulálok,sikeresen alátámasztottátok, "a minden kondis bunkó" mítoszát.

17/F

2013. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Sok sikert,te kis tacskó.
2013. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!