Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék magamnak egy erős, izmosabb fiút?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 21:18
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:

Persze, hogy nem vagy, hisz elég pontosan meghatároztad az ideális pasit.

Végy föl egy forrónadrágot meg valami minimális felsőt és vigyorogj a konditerem / focipálya bikáinak. Persze ha csak hozzájuk mérten ribancosan nézel ki.


Az intellektuális témákat ne feszegesd velük...

2013. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Ha hozzá tenném, hogy legeyen kedves és inteligens is, akkor meg túl nagy igényű lennék, nem azt írtam hogy egy izompacsirtát szeretnék, csak olyat aki mellett biztonságban érezném magam.
2013. jan. 19. 21:37
 13/32 anonim válasza:
a korodat nem írtad. egyébként ha magamból indulok ki akkor lásuk csak...hol talalhatsz meg? 2edzőterem közül valamelyikben,suliban,városban..tehát nincs kijelölt hely, csak olyan ahol nagy valószínűséggel van ilyen férfi..
2013. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
17%

Hihetetlen mennyi előìtéletes ember van itt.Attól hogy valaki izmos már szükségszerűen hülye is? Èn izmos vagyok mégis én vagyok a legműveltebb az osztályomban.Egy elit suliban..

De sebaj irigykedjetek csak.

Bár szerintem hozzád fiatal lennék,kérdező.:)

17/F

2013. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
18%
Édes jó Istenem...erős embereket tényleg a konditeremben akartok keresni?A pofám leszakad...
2013. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Akad ott egypár,elhiheted.:)
2013. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
65%

15-ös sztem te is tipikusan a gyökér kategóriába tartozol, aki azt hiszi hogy a "felfújt izmokkal 2kilót se lehet felemelni."


csak tudnám, hogy akkor miért vannak a konditerembe 50kilós egykezes súlyzók is... te sem tudod?

2013. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
21%
17-es te takony megnézem,hogy azokkal a húsdarabokkal hogyan fogsz végigdolgozni 12 órát ;) És fordítva,hogy meddig lesznek rajtad :)
2013. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

tipikusan irigy kis vakarék lehetsz, akinek bűzlik a munka, és szörnyen primitív is vagy, akinek lövése sincs a testépítésről, de még az anatómiáról se. (bár gondolom még nem jártad ki a 8 általánost, szóval ez nem vethető fel kritikaként, belátom)


edzőtársam testépítő versenyző, és mellette segédmunkás. te gyökér, ehhez mit szólsz?


az meg külön vicces, hogy neten itt arcoskodsz babám, de ha élőbe találkoznánk akkor magad alá piszkítanál szerintem, annak ellenére, hogy nem vagyok agresszív ember, nem is szoktam így beszélni neten, de a hozzád hasonlóak csak ebből értenek.


ja és mielőtt jönnél a sablondumával, hogy akkor sötét mindent testépítő, közlöm hogy nemrég szereztem meg az első diplomámat. :)


várom a válaszod :)

2013. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
17%

Nem érdekelnek a meséid,felőlem azt találsz ki magadnak amit csak akarsz,csak az a baj,hogy ettől még ugyan az a senki szakadár szär vagy...


Elárulom neked te undorító gennyedék mocskos féreg,hogy már 16 évesen 8 órában dolgoztam,és már a testépítéssel is korán elkezdtem foglalkozni,van egy csomó builder ismerősöm.Az a szomorú,hogy lehetsz olyan 15-20kg génhibás hulladék,vagy egy tipikus titkár v. informatikus akit még a kutya se érdekel,és itt szerzel magadnak figyelmet,nagyon érződik a stílusodon.Élőben ugyan ezt kapnád tőlem,csak a flegma ugatásod után kapnál két fülest is.


A diplomádat meg rákenheted a hajadra,mert emberileg ahogy előadtad magadat,lóf...itty se vagy,tessék itt a várva várt válaszod, remélem jó nagyokat élvezel,hogy valaki pazarolt rád egy kis időt...

2013. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!